امروز :چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۲۲:۴۵:۰۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

اعتصاب خبرنگاران ایرانی در کره جنوبی

میزبانی ضعیف کره جنوبی در بازی‌های آسیایی باعث اعتراض اکثر خبرنگاران از کشورهای مختلف شده است. البته خبرنگاران ایرانی نسبت به این شرایط بیشتر معترضند و سرویس ضعیف حمل و نقل میزبان و مسافت دور سالن‌ها باعث اعتراض و اعتصاب خبرنگاران ایرانی شد. به نقل از فارس، امشب خبرنگاران ایرانی که بیش از یک ساعت […]

۰۰۹۹۰۵۸۳میزبانی ضعیف کره جنوبی در بازی‌های آسیایی باعث اعتراض اکثر خبرنگاران از کشورهای مختلف شده است. البته خبرنگاران ایرانی نسبت به این شرایط بیشتر معترضند و سرویس ضعیف حمل و نقل میزبان و مسافت دور سالن‌ها باعث اعتراض و اعتصاب خبرنگاران ایرانی شد.

به نقل از فارس، امشب خبرنگاران ایرانی که بیش از یک ساعت و نیم منتظر اتوبوس بودند تا به محل اقامت خود بروند وقتی این شرایط را دیدند به نشانه اعتراض اعتصاب کردند و در وسط خیابان نشستند. این تجمع خبرنگاران ایرانی باعث شد خبرنگاران دیگر کشورها و شبکه‌ها و گزارشگران تلویزیونی سایر کشورها و حتی کشور میزبان از این صحنه‌ها تصویر و گزارش تهیه کنند.

خبرنگاران ایرانی از وضعیت میزبانی کره جنوبی بسیار ناراحتند. خبرنگاران کشورهای کویت، هند و … نسبت به این شرایط معترضند اما اعتراض خبرنگاران ایرانی شدیدتر است.

منتشر شده در :2014/09/23 - 12:09|شناسه خبر: 206 478 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه