امروز :چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۲۲:۴۳:۳۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

زن اسیدپاش در دهدشت به دام قانون افتاد

  فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه از دستگیری زنی خبر داد که دو شب قبل بر روی صورت دختر جوان در پارک مرکزی شهر دهدشت اسید پاشیده بود سرهنگ جهان دیماز  با تاکید بر اینکه این اسید پاشی برای اولین بار طی سال‌های اخیر در این شهر رخ می دهد اظهار کرد: با دستگیری زن اسید […]

۱۳۹۲۰۶۰۹۰۰۰۲۴۴_PhotoA2

 

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه از دستگیری زنی خبر داد که دو شب قبل بر روی صورت دختر جوان در پارک مرکزی شهر دهدشت اسید پاشیده بود

سرهنگ جهان دیماز  با تاکید بر اینکه این اسید پاشی برای اولین بار طی سال‌های اخیر در این شهر رخ می دهد اظهار کرد: با دستگیری زن اسید پاش، پرونده به دادگاه ارجاع شده و هم اکنون در حال رسیدگی است.

وی افزود: اتفاق اسیدپاشی به دلیل مشکلات خانوادگی روی داده و زن مجرم۲۰ ساله بر روی دختری ۲۵ اسید پاشیده است.

به گفته رئیس پلیس شهر دهدشت، همسر زن اسید پاش، شاهد این صحنه بوده اما برای اینکه مشخص شود آیا دخالتی در این حادثه داشته باید تحقیقات کاملی صورت بگیرد. با این حال اختلاف خانوادگی بین این دو نفر محرز شده است.

مردمی که عصر دیروز در پارک مرکزی شهر دهدشت حضور داشتند، شاهد یک اسید پاشی در ملا‌ءعام بودند منتها این بار یک زن به صورت ۳ دختر جوان اسید پاشید.

سه دختر جوان که عصر دیروز در پارک مرکزی شهر دهدشت از توابع استان کهگیویه و بویراحمد نشسته بودند، با زنی مواجه می‌شوند که بعد از سلام و احوالپرسی با آنها، از زیر چادرش بطری اسید را به بیرون می‌آورد و به صورت یکی از این دختران می‌پاشد.

آنطور که منابع آگاه در اورژانس شهر دهدشت و شاهدان عینی گفتند؛ «سین. الف» ۲۵ ساله با ۸۰ درصد سوختگی آسیب جدی در ناحیه صورت و دیگر اعضای بدن دیده اما به دلیل کمبود امکانات پزشکی به یک مرکز درمانی سوختگی پیشرفته تر در شهرهای همجوار اعزام شده است. دو دختر دیگر دچار سوختگی جزئی شده‌اند و تحت درمان هستند.

منتشر شده در :2014/09/23 - 12:09|شناسه خبر: 216 714 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه