امروز :چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۶:۵۷:۴۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

بزرگ‌ترین رویداد علمی جنوب کشور در دانشگاه آزاد دهدشت برگزار می‌شود

ک ب آنلاین : سید رضا خاضع در گفت‌وگو با این پورتال خبری از برگزاری نخستین کنفرانس نوین رویکردهای نوین در مهندسی کامپیوتر و فناوری در شهرستان خبر داد و اظهار کرد: این مراسم با حضور کارشناسان داخلی و خارجی به میزبانی دانشگاه آزاد واحد دهدشت برگزار خواهد شد. دبیر اجرایی کنفرانس رویکرد نوین تصریح […]

خاضعک ب آنلاین : سید رضا خاضع در گفت‌وگو با این پورتال خبری از برگزاری نخستین کنفرانس نوین رویکردهای نوین در مهندسی کامپیوتر و فناوری در شهرستان خبر داد و اظهار کرد: این مراسم با حضور کارشناسان داخلی و خارجی به میزبانی دانشگاه آزاد واحد دهدشت برگزار خواهد شد.

دبیر اجرایی کنفرانس رویکرد نوین تصریح کرد: پروفسور آیاز عیسی‌زاده دکترای علوم محاسباتی از دانشگاه کوینینز کانادا، دکتر فرهاد سلیمانیان، دکتری هوش مصنوعی از دانشگاه حاجت‌تپه ترکیه و دکتر امین بابازاده، دکتری سیستم‌های اطلاعاتی از دانشگاه صنعتی مالزی به عنوان مهمانان و سخنرانان کلیدی این کنفرانس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت حضور پیدا خواهند کرد.

پژوهشگر برتر کهگیلویه این کنفرانس را بزرگ‌ترین رویداد علمی جنوب کشور عنوان و خاطرنشان کرد: نخستین کنفرانس منطقه‌ای رویکردهای نوین در مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات به همت معاونت پژوهش دانشگاه آزاد دهدشت ۱۱ اسفند برگزار می‌شود.

وی الگوریتم‌ها و نظریه محاسبات، سیستم‌های هوشمند و فازی، پردازش تصویر و بینایی ماشین، پردازش سیگنال و صوت، پردازش نرونی و تکاملی، مهندسی نرم‌افزار و پایگاه داده، مهندسی وب و اینترنت، شبکه‌های حس‌گر بی‌سیم و موردی، امنیت داده‌ای، رمزنگاری و پنهان نگاری، فناوری اطلاعات و ارتباطات و آموزش و تجارت الکترونیکی را از محورهای کنفرانس برشمرد.

خاضع اصالت مقاله و رعایت اخلاق علمی را از نکات اساسی در یک مقاله علمی دانست و درباره شیوه داوری کنفرانس عنوان کرد: کپی (تمام یا بخشی از) کار دیگران ارزش علمی ندارد و در مرحله کشف تقلب (anti-plagiarism ) و قبل از اعمال داوری اصلی رد می‌‌شود.

به گفته خاضع در مرحله دوم داوری، کمیته علمی در زمینه‌های تخصصی بر اساس پارامترهای داوری شامل ساختار مقاله و شیوه نگارش،نو‌آوری و خلاقیت، اثبات ادعاها و ارزیابی نتایج مقاله، ارجاع به منابع معتبر و ارتباط با حداقل یکی از موضوعات را بررسی و اعلام نظر می‌کنند.

وی در ادامه عنوان کرد: در مرحله سوم پس از امتیازدهی داوران به مقالات در سه دسته مقالات شفاهی، مقالات پوستر و مقالات ارائه دانشجویی اعلام خواهد شد.

خاضع آخرین فرصت ارسال مقالات جهت شرکت در کنفرانس را تا ۲۴ بهمن دانست و گفت: علاقمندان برای شرکت در کنفرانس، ارایه مقاله و شرکت در کارگاه‌های جنبی می‌توانند به آدرس وب سایت www.citna2015.ir مراجعه کنند

منتشر شده در :2014/12/20 - 01:12|شناسه خبر: 2245 886 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه