امروز :شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۰۳:۵۰:۴۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

نزاع دسته جمعی دریاسوج منجربه زخمی شدن شماری از شهروندان شد

در یک نزاع دسته جمعی بالاتر از سه راه بیمارستان شهید بهشتی در جلوی محل پاساژ بهرامی معروف به بازار سیاه موبایل یاسوج که بیش از ۲۰ دقیقه به طول انجامید تعدادی زخمی شدند و خسارات زیادی به برخی خودروها و مغازه های اطراف وارد شد.

ظهر امروز این درگیری در حالی رخ داد که افراد نزاع کننده با عربده کشیدن در وسط خیابان تا دقایقی موجب ترافیک شدید و کندی رفت و امد عابرین پیاده و خودروها شدند.

شدت درگیری و پرتاب سنگ و زد و خورد با چماق و سلاح سرد به حدی بود که علاوه بر رعب و وحشت درخیابان موجب متواری شدن مردم برای در امان بودن از پرتاب سنگ و سایر اشیاء شد.

شماری از کسبه و اصناف نزدیک به پاساژ از حضور جوانان بیکار و تجمع در محل این پاساژ به شدت گلایه و خواستار رسیدگی و برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با این مخلان نظم و امنیت شهر شدند.

مغازه داران اظهار کردند: همواره در جلوی این پاساژ تعدادی جوان برای خرید و فروش موبایل اقدام می کنند که علاوه بر سد معبر مشکلاتی را برای مردم و مغازه داران زحمت کش و تردد خودروها بوجود آورده اند.

با توجه به اینکه در این مکان در سال های اخیر همواره درگیری و نزاع دسته جمعی وجود داشت ولی مسئولان متولی تاکنون چاره ای برای این معضل اتخاذ نکرده اند.

لازم به توضیح است فاصله مرکز پلیس مستقر در هفت تیر یاسوج تا محل وقوع درگیری چیزی حدود ۱۰۰ متر فاصله است.کبنانیوز

منتشر شده در :2014/12/26 - 03:12|شناسه خبر: 2455 829 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه