امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۲۰:۴۸:۴۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

نظر موحد پیرامون ۹ دی

حجت الاسلام موحد نماینده سابق بهبهان و کهگیلویه گفت: ۹ دی حضور مسئولانه و آگاهانه مردم در دفاع از رهبری، نظام و کشور بود.

۹ دی حضور مسئولانه و آگاهانه مردم در دفاع از رهبری، نظام و کشور بود. مردم در چنین روزی نشان دادند که پای ارزش ها و خون شهدا و ارمان های امام ایستاده اند و اجازه نخواهند دادکه جریان تاریخی کوفه تکرار شود.

حجت الاسلام محمد موحد نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگاران، ضمن گرامیداشت روز ۹ دی، گفت: ۹ دی حضور مسئولانه و آگاهانه مردم در دفاع از رهبری، نظام و کشور بود. مردم در چنین روزی نشان دادند که پای ارزش ها و خون شهدا و ارمان های امام ایستاده اند و اجازه نخواهند دادکه جریان تاریخی کوفه تکرار شود.
موحد یادآور شد: ۹ دی این درس را به همه اموزش داد که خواب هایی را که فتنه گران دیده بودند، خوابی اشفته و غیرقابل تعبیر است.و پیوند مردم و ولایت پیوندی ناگسستنی و جاودانه است و این پیوند و پیمان از روی اعتقاد و ایمان قلبی است.

وی ادامه داد: شور مردم همراه با شعور دینی بود و در آن شرایط وقتی مردم متوجه شدند که عده ای قصد آسیب زدن به نظام را دارند آنچنان حضوری را نشان دادند که برای همیشه تاریخ ۹ دی جاودانه و ماندگار گردید و لذا یادمان این روز لازم و ضروری است تا دشمنان داخلی و خارجی نظام جمهوری اسلامی بدانند که این ملت خطوط قرمزی دارند که هیچگاه اجازه عبور از آن را به هیچکس نخواهند داد./کبنا نیوز

انتهای پیام/فضلی‌زاده

منتشر شده در :2014/12/26 - 06:12|شناسه خبر: 2467 680 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه