امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۴:۲۵:۲۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مغرضان بدانند سفر سید حسن خمینی به استان کهگیلویه و بواحمد محرمانه و سیاسی نبود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سفر سید حسن خمینی به استان شخصی و خانوادگی و به منظور آشنایی بیشتر با این استان بوده است، گفت: این سفر به دعوت مجموعه استانداری اتفاق افتاد. سید موسی …

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سفر سید حسن خمینی به استان شخصی و خانوادگی و به منظور آشنایی بیشتر با این استان بوده است، گفت: این سفر به دعوت مجموعه استانداری اتفاق افتاد.

سید موسی خادمی، در حاشیه شورای اداری استان در جمع خبرنگاران، به برخی اظهارنظرهای مغرضانه و با اهداف سیاسی خاص نسبت به سفر اخیر سید حسن خمینی به این استان واکنش نشان داد و تأکید کرد: این سفر به هیچ وجه محرمانه نبود.

وی، بیان داشت: سفری که بر مبنای یک کار اداری، سیاسی و یا با برنامه های خاص و یا دیدارهای مردمی باشد در کار نبود.

خادمی اظهارنظرهای اخیر برخی افراد، گروه ها و رسانه ها برای جلوه دادن سفر شخصی نوه امام (ره) به این استان به یک سفر سیاسی و با اهداف خاص جناحی را یاداور شد و افزود: برخی ها با ناآگاهی وبدون داشتن اطلاعات کافی حرف هایی را در این راستا به زبان آوردند که جای تأسف داشت.

وی تصریح کرد: همه ملت و مردم ایران اسلامی نسبت به حضرت امام خمینی (ره) و بیت مکرم ایشان ارادتمند و علاقمند هستند و سید حسن خمینی به عنوان یادگار گرامی و تولیت آستان مطهر و مقدس امام (ره) بر روی چشم همه ما جای دارد.

ایجاد التهابات سیاسی سودی برای توسعه استان ندارد

استاندار، در پاسخ به سئوالی مبنی بر دیدارهای محرمانه سید حسن خمینی با برخی افراد و گروه ها نیز تصریح کرد: ایشان با نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه یاسوج و استاندار این استان دیدار داشت.

خادمی افزود: سید حسن خمینی در این سفر با هیچ گروه، جناح و افراد خاص سیاسی دیدار و به هیچ وجه حتی برنامه خاصی در این راستا نداشت.

رئیس شورای اداری استان، اظهار داشت: بارها اتفاق افتاده که بسیاری از شخصیت های نظام سفرهای اینگونه به برخی مناطق کشور از جمله شمال و یا سایر مناطق تفریحی در استانهای مختلف داشته اند و این بار نیز سفر شخصی نوه گرامی حضرت امام (ره) به این استان انجام گرفت.

وی نسبت به پرهیز از رویکرد و نگاه های سیاسی و گروهی نسبت به سفر اخیر نوه حضرت امام (ره) به استان تاکید کرد و یادآور شد: دامن زدن و ایجاد التهاب درگیری های سیاسی هیچ سودی برای توسعه و پیشرفت استان ندارد./خبرنما

منتشر شده در :2014/12/29 - 03:12|شناسه خبر: 2540 662 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه