امروز :پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۳:۳۱:۰۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

تکذیب نفوذ داعش به مناطق مرزی ایران

سردار اسماعیل احمدی‌مقدم عصر امروز در بدو ورود به اردبیل در سفر یک روزه خود در جمع خبرنگاران اظهار کرد:‌ هم وزارت اطلاعات و هم ناجا مراقبت‌های لازم را در مرزهای کشور انجام می‌دهند و هیچ نگرانی از بابت نفوذ داعش به مناطق مرزی وجود ندارد. فرمانده نیروی انتظامی امنیت مرزهای کشورمان را در شرایط […]

سردار اسماعیل احمدی‌مقدم عصر امروز در بدو ورود به اردبیل در سفر یک روزه خود در جمع خبرنگاران اظهار کرد:‌ هم وزارت اطلاعات و هم ناجا مراقبت‌های لازم را در مرزهای کشور انجام می‌دهند و هیچ نگرانی از بابت نفوذ داعش به مناطق مرزی وجود ندارد.

فرمانده نیروی انتظامی امنیت مرزهای کشورمان را در شرایط مطلوب اعلام کرد و گفت: طرح انسداد مرزها پیشرفت خوبی داشته و شاهد حضور و استقرار نیروهای انتظامی و مرزبانی هستیم.

احمدی مقدم از ترمیم مرزهای جنوب شرق کشور توسط نیروهای سپاه، مرزبانی و انتظام‌بخشی به این مناطق خبر داد و افزود: سعی می‌کنیم تا عقب‌ماندگی‌های احتمالی را در انسداد مرزها جبران کنیم ولی در مجموع با بهره‌گیری از امکانات الکترونیکی و مراقبتی سعی داریم تا امنیت پایدار را در مناطق مرزی برقرار کنیم.

فرمانده ناجا از تلاش جدی نیروی انتظامی با همکاری سایر دستگاه‌ها برای ارائه خدمات بیشتر به مرزنشینان و برجک‌های مرزی خبر داد و افزود: امیدواریم با همکاری نهادهای مختلف به ویژه تأمین اعتبار کافی طرح انسداد مرزها به شکل کامل اجرایی و عملیاتی شود که در برنامه ششم توسعه نیز در صدد تقویت بودجه در این زمینه هستیم.

منتشر شده در :2014/09/24 - 01:09|شناسه خبر: 258 717 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه