امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۰۳:۵۹:۵۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

بازدید از طرح فاضلاب شهر دهدشت پشت درهای بسته!

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی در جریان سفر به شهرستان کهگیلویه از طرح فاضلاب شهر دهدشت بازدید کرد.

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی در جریان سفر به شهرستان کهگیلویه از طرح فاضلاب شهر دهدشت بازدید کرد. بخشدار مرکزی دهدشت گفت: بدلیل اینکه این طرح بصورت کامل کانال کشی نشده است، زمین های که در مسیر طرح قرار دارند، بواسطه این آب خراب می شوند و بوی بد فاضلاب برای روستای دم مهد که در مجاورت طرح قرار دارد، مشکلات فراوانی را بوجود آورده است، بگونه ای که این روستا با خطر تخلیه مواجه شده است.

حسینی پرور تاکید کرد که باید نحوه پیشرفت این طرح تغییر کند، چرا که فعلاً فقط فاضلاب بیمارستان وارد این تصفیه خانه می شود.

مسعود مرادیان ؛ معاون مهندسی و توسعه آبفا شهری استان گفت: مطالعه طرح فاضلاب شهر دهدشت از سال ۱۳۸۳ شروع شده است که سال ۱۳۸۵ عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

مرادیان ادامه داد : طرح تصفیه خانه فاضلاب دهدشت برای ۸۰۰۰۰نفر طرح ریزی شده است که نیازمند ۱۰۵ کیلومتر شبکه جمع آوری می باشد، ولی تاکنون ۶۰۰۰متر مکعب فاز اولیه آن انجام شده است و تاکنون ۲۰ کیلومتر شبکه انتقال داخلی به مرحله اجرا در آمده است.

این مسئول، اعتبار مورد نیاز برای نهایی سازی این طرح را ۴۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت : بودجه تخصیص یافته به طرح حدود دو میلیارد تومان می باشد.

گفتنی است بسته بودن درب اصلی و ورودی تصفیه خانه فاضلاب دهدشت،از حاشیه های این بازدید بود بگونه ای که آیت الله ملک حسینی و هیئت همراه پشت درهای بسته تصفیه خانه از این طرح بازدید بعمل آوردند! این در حالی است که مسئولین آب و فاضلاب شهری کهگیلویه نیز در این دیدار حضور داشتند!/خبرنما

منتشر شده در :2015/01/01 - 04:01|شناسه خبر: 2599 705 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه