امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۲۰:۳۶:۲۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

پیام فرمانده کل سپاه موجب هراس صهیونیست‌ها شده است

عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس با بیان اینکه حزب‌الله پاسخ محکم و قاطعی را به حمله رژیم کودک‌کش صهیونیستی در بلندی‌های جولان می‌دهد گفت: داعش سناریوی صهیونیست‌ها برای مقابله با مسلمانان است.

فتح‌الله حسینی عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره پیام فرمانده کل سپاه مبنی بر پاسخ کوبنده به ترور چند تن از نیروهای حزب الله لبنان، پیام سرلشکر جعفری را در دفاع از جبهه مقاومت بسیار ارزشمند دانست و گفت: این پیام نشان داد که ایران مثل همیشه آماده دفاع از فلسطین و سرزمین‌های اشغالی است.

وی با بیان اینکه رژیم جعلی صهیونیستی همواره از نیروهای حزب‌الله هراس داشته و هیچ موقع آسایش نداشته است، افزود: به طور قطع پیام سرلشکر جعفری باعث می‌شود که این رژیم جعلی که ناجوانمردانه دست به چنین تروری زده‌ است، به فکر تجدیدنظر در قوای خود باشد، زیرا این پیام در دل آنها هراس ایجاد کرده است.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس تصریح کرد: با توجه به اقداماتی که گروه‌های تکفیری و تروریستی در سوریه و عراق انجام دادند و البته نتوانستند به اهداف‌شان برسند و نیز با توجه به ارتباطی که براساس مدارک موجود بین جریانات تکفیری و تروریست‌ها با رژیم صهیونیستی وجود دارد، بنابراین، این رژیم برای ایجاد روحیه و بقایش، تروریست‌های تکفیری را پیشران قرار می‌دهد.

حسینی با تأکید بر اینکه اقدام تروریستی در بلندی‌های جولان توسط رژیم صهیونیستی نشان داد که داعش سناریوی این رژیم برای مقابله با اسلام و مسلمانان است، گفت: به طور قطع حزب‌الله پاسخ محکم و قاطعی را به حمله رژیم کودک‌کش صهیونیستی در بلندی‌های جولان می‌دهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: رژیم جعلی صهیونیستی برای اینکه بتواند فضای افکار عمومی دنیا را از جنایاتش در سرزمین‌های اشغالی دور کند، اقدام به حمله تروریستی در روستای قنیطره واقع در بلندی‌های جولان کرده است.

منتشر شده در :2015/01/23 - 01:01|شناسه خبر: 2998 536 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه