امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۰۴:۳۳:۵۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

موج جدید بارش ها از فردا

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، از ورود موج جدید بارش ها از عصر فردا از شمال غرب و غرب کشور خبر داد.

احد وظیفه افزود: بر اساس نقشه های پیش یابی امروز بارش های پراکنده و خفیف در برخی نقاط شمال شرق ادامه داشته و به تدریج این سامانه بعد از ظهر از کشور خارج می شود. همزمان امشب موج ضعیفی کشور را تحت تأثیر قرار داده و موجب بارش های پراکنده در برخی نقاط شمال غرب و به تدریج دامنه های البرز مرکزی می شود.

به گفته وی، فردا بارش های پراکنده علاوه بر شمال غرب و دامنه های البرز در شمال شرق نیز رخ می دهد و از اواخر این روز سامانه از کشور خارج می شود.

وظیفه اظهار داشت: روز چهارشنبه سامانه فعال بارشی از سمت شمال غرب و غرب وارد کشور شده و روز پنجشنبه علاوه بر این نواحی دامنه ای البرز و زاگرس را نیز تحت تأثیر قرار داده و سبب بارش برف و باران می شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تصریح کرد: این سامانه تا روز شنبه در کشور فعال است و از سه شنبه و طی روز چهارشنبه وزش باد نسبتا شدید در استان های اردبیل و گیلان مشاهده می شود.

وی افزود: فردا آسمان تهران نیمه ابری در شهر های شمالی ابری همراه با بارش پراکنده و گاهی وزش باد و به تدریج کاهش ابر خواهد بود. دمای هوای پایتخت فردا با یک درجه افزایش نسبت به امروز به ۱۲ و ۲ درجه سانتیگراد بالای صفر می رسد.

منتشر شده در :2015/01/27 - 07:01|شناسه خبر: 3132 435 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه