امروز :دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۱۶:۳۶:۳۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

قلب رویای ۶ ساله از هیجان مدرسه ایستاد

رییس روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک دانش آموز یاسوجی در شور و شوق رفتن به مدرسه و پیش از پا نهادن به عرصه تعلیم و تربیت قلبش از تپش ایستاد. رییس روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک دانش آموز یاسوجی در شور و شوق رفتن به […]

رییس روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک دانش آموز یاسوجی در شور و شوق رفتن به مدرسه و پیش از پا نهادن به عرصه تعلیم و تربیت قلبش از تپش ایستاد.

رییس روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک دانش آموز یاسوجی در شور و شوق رفتن به مدرسه و پیش از پا نهادن به عرصه تعلیم و تربیت قلبش از تپش ایستاد.

سید حمدالله خواهش نیک افزود: رویا عباسی دانش آموز پایه اول ابتدایی؛ ساکن محله اکبرآباد یاسوج صبح امروز همزمان با برگزاری جشن شکوفه ها سکته قلبی کرد.

 

وی اظهار کرد: این دانش آموز قبل از پا نهادن در آموزشگاه جان خود را از دست داد و تلاش خانواده او و پزشکان بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج برای نجات جان او ناکام ماند.

 

به گفته پزشک متخصص معالج این دختر نونهال، رویا عباسی به بیماری مادرزادی سندروم قلبی مبتلا بود، اما بیماری وی شناسایی نشده بود.

 

به گفته والدین وی برای رفتن به مدرسه بسیار ذوق زده شده وشب گذشته لباسها وکیف رادرکنار خود قرار داد وصبح روز ۳۱شهریور وپس از صرف صبحانه به همراه مادر خانواده ودرهنگام خروج ازخانه احساس ناراحتی ازناحیه سینه وقلب نموده وتارسیدن به بیمارستان امام سجاد یاسوج جان سپرد.

 

هادی زارع‌پور مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد به همراه جمعی از کارکنان آموزش وپرورش درصبح روز ۳۱شهریور وارد بیمارستان امام سجاد یاسوج شدند و باخانواده مرحومه دیدار و گفتگو کردند.

marg

منتشر شده در :2014/09/25 - 10:09|شناسه خبر: 338 561 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه