امروز :شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۰۵:۰۴:۴۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

حمایت رهبری پشتوانه محکم برای تیم مذاکره‌کننده است

  به گزارش چویل نیوز به نقل از خانه ملت “سید علی‌محمد بزرگواری” با اشاره مذاکرات ایران با ۱+۵ گفت: گروه‌ها و جناح‌های سیاسی باید با توجه به بیانات معظم له جو جامعه و کشور را آرام نگه دارند. نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:رسانه‌های دیداری، شنیداری و […]

بزرگواری

 

به گزارش چویل نیوز به نقل از خانه ملت “سید علی‌محمد بزرگواری” با اشاره مذاکرات ایران با ۱+۵ گفت: گروه‌ها و جناح‌های سیاسی باید با توجه به بیانات معظم له جو جامعه و کشور را آرام نگه دارند.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:رسانه‌های دیداری، شنیداری و نشریه‌ها باید گونه‌ای عمل کنند و گفتار آنان به نحوی باشد که در داخل و خارج کشور چنین احساس شود که جمهوری اسلامی یک ساحل امن است و این‌گونه نباشد که فضای داخلی جامعه متشنج نشان داده شود.

وی افزود:حمایت رهبری پشتوانه محکم برای تیم مذاکره‌کننده است و آنان در سایه این حمایت باید نرمش قهرمانانه را به طور عملی و موفق اجرا کنند.

بزرگواری تصریح کرد: رهبری همواره راهگشای ملت ایران، جهان اسلام و خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی است که در جایگاه‌های مختلف مشغول فعالیت هستند.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: افرادی که مسائل بین‌المللی از جمله انرژی صلح آمیز هسته‌ای را دنبال می‌کنند مورد حمایت رهبر معظم انقلاب قرار دارند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: رسانه‌های دیداری، شنیداری و نشریه‌ها باید گونه‌ای عمل کنند و گفتار آنان به نحوی باشد که در داخل و خارج کشور چنین احساس شود که جمهوری اسلامی یک ساحل امن است و این گونه نباشد که فضای داخلی جامعه متشنج نشان داده شود.

منتشر شده در :2014/09/26 - 11:09|شناسه خبر: 395 643 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه