امروز :سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۴:۰۴:۰۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

توهین یک سایت خبری استان به مردم فهیم کهگیلویه و شهر دهدشت!

تا به حال به بلادشاپور مهد تمدن شهر دهدشت سر زدید تا ببیند زمانی که خبری از شهر نشینی نبود بافت تاریخی این شهر گنجینه ای از معماری اسلامی دوران صفویه در درون خود جا داد است.

متاسفانه یکی از سایتهای خبری مشهور! و به اصطلاح پربازدید استان در مطلبی با عنوان “هرجا میرم بجز دهدشت ! ” که به عنوان خاطره ی یک روحانی بیان شده است اقدام به توهین به مردم فهیم و مهمان نواز شهرستان کهگیلویه نموده است.

همانگونه که میدانیم نه تنها شهرستان کهگیلویه بلکه تمام استان کهگیلویه وبویر احمد به مهمان نوازی و ساده زیستی شهرت دارند و جای تعجب دارید یک سایت هم استانی اقدام به انتشار همچین مطالبی میکند. هرچند واضح است این گونه مطالب تنها در جهت منافع شخصی وبسایت درج کننده ی این مطالب و پس از آن صرفا جهت جذب بازدید کننده میباشد.

تصویری که هر یک از ما از دهدشت توی ذهنمون داریم خیلی باهم فرق میکنه .

شهری که اگه بخوایم درمورد قدمت و تاریخش حرف بزنیم در مقابلش حتما کم میاریم .بخوایم از صمیمیت و خونگرمی مردمش حرف بزنیم بازم قطعا کم میاریم ولی شناختمون از دهدشت شده قضاوت در مورد چندتا اتفاق که توی هر شهری اتفاق میفته و دیگه کوچیک و بزرگ اون اتفاق میفته گردن دیدمون نسبت به دهدشت ………اما شاید مدیران این سایت خبری هم تیتر اصلی خود راه که مسئله بسیار کوچک است بزرگ کردند.

حال باید چند سوال از این سایت خبری استان کرد؟

۱ – تا به حال به بلادشاپور مهد تمدن شهر دهدشت سر زدید تا ببیند زمانی که خبری از شهر نشینی نبود بافت تاریخی این شهر  گنجینه ای از معماری اسلامی دوران صفویه در درون خود جا داد است.

۲ -ایا شما این را می دانید که یکی از مناطق کشاورزی شهر دهدشت بخاطر کشت هندوانه مرغوب خود نام ایران را در کشور همسایه طنین انداز کرده است …..

۳ – نمی دانم شاید هنوز شما به دهدشت سفر نکردید و شاید هنوز این افتخار شامل حالتان نشده باشد ولی به شما می گویم مهمان نوازی این مردم در تمام استان شهرت دارد فقط کافی کمی سرتان را بلند کنید تا ببینید ….

حال چگونه سر خود را در زیر برف کردید و هفت گنبد را جایی برای رفتن نمی بینید…پاکی و نجابت این مردم برای همه ثابت شده است و نیازی به نوشته دوباره من نیست …

در انتهاباید متذکر شوم، تعهد یک رسانه باید در تمام شرایط حفظ شود! استفاده از تیتر ها و مطالب اینگونه نه تنها یک کار حرفه ای نیست بلکه باعث دلخوری و ناراحت شدن یک قوم و گاهی یک شهر خواهد شد… کاش همه بدانیم احترام یک قانون انسانی میباشد و توهین کوچک و بزرگ ندارد!

با این حال از مدیران و مسئولان تقاضا داریم در نظارت بر سایتهای خبری استان کوشش بیشتری انجام دهند ….

فاش می گویم از گفته خود دلشادم ….من عاشق دیارم…دهدشت…

 

FireShot Screen Capture #001 - 'هرجا میرم بجز دهدشت !' - www_asredena_com_

بقلم : سید روح الله احمدی

منتشر شده در :2015/02/18 - 09:02|شناسه خبر: 4214 871 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه