امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۲۰:۳۴:۳۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

آغاز تحقیقات برای دستگیری قاتل دختر ‌دانش‌آموز/ گوشی تلفن همراه و دستبند مقتول به سرقت رفته است

سرقت دستبند و تلفن همراه دختر هفده ساله یاسوجی که با شلیک سه گلوله به قتل رسیده بود، احتمال ارتکاب جنایت با انگیزه سرقت را مطرح کرد.

عاطفه هفده ساله برای شرکت در کلاس زبان و کنکور یک روز در میان خانه شان در منطقه اکبرآباد در چهار کیلومتری شهرستان یاسوج را ترک می کرد.

عصر پنجشنبه گذشته او با تمام شدن کلاس زبان راهی خانه شان شد. در مسیر به مغازه دخترعمویش رفت. در حال صحبت با او بود که مادرش تماس گرفت و از او خواست زودتر به خانه بیاید. عاطفه بعد از قطع تلفن، راهی خانه شد.

بعد از خروج او از مغازه، ناگهان تلفن همراهش خاموش شد و کسی او را ندید. با طولانی شدن غیبت دختر جوان، خانواده اش جستجو برای یافتن او را آغاز کردند. آنها با کمک اهالی محل کوچه به کوچه و محله به محله را جستجو کردند تا شاید ردی از عاطفه پیدا کنند.

عکس او را به هر فردی که می شناختند نشان دادند، اما هیچ کس او را ندیده بود. زمانی که از یافتن او ناامید شدند، با حضور در پلیس آگاهی ماجرای گم شدن وی را خبر داده و مشخصات و آخرین تصویر او را در اختیار پلیس قرار دادند و برای یافتن وی کمک خواستند.

همزمان با تشکیل این پرونده، کارآگاهان جنایی در قالب چند گروه عملیاتی تحقیقات در این رابطه را آغاز کردند تا این که یک روز بعد مردی با پلیس تماس گرفت و از کشف جسد دختر جوانی در نزدیکی جاده چنارستان یاسوج خبر داد.

کارآگاهان جنایی با اعزام به محل حادثه مشاهده کردند دختر جوان که لباس مدرسه به تن دارد با شلیک سه گلوله به ناحیه سر، سینه و شکم به قتل رسیده و ساعت ها از مرگ وی می گذشت.

کارآگاهان جنایی احتمال دادند جسد متعلق به عاطفه باشد، بنابراین موضوع را به خانواده اش اطلاع دادند که آنها با حضور در پزشکی قانونی، هویت او را تائید کردند. با وقوع این جنایت روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد.

همزمان با شروع تحقیقات مردی که جسد عاطفه را پیدا کرده بود، برای بازجویی به پلیس آگاهی منتقل و مدعی شد: من در گلخانه ای در حاشیه جاده کار می کنم. روز حادثه در حال رفتن به محل کارم بودم که متوجه لکه های خون روی تخته سنگ ها شدم. زمانی که رد خون را دنبال کردم، با جسد دختر جوان روبه رو شدم.

با ثبت اظهارات این مرد، تحقیقات کارآگاهان وارد مرحله جدیدی شد و این بار با احضار خانواده مقتول و تحقیق از آنها متوجه شدند گوشی تلفن همراه عاطفه و دستبند طلایی که او به دست داشت، به سرقت رفته است.

سردار غلام عباس غلام زاده، فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در این باره به جام جم گفت: با وقوع این جنایت هولناک تحقیقات گسترده پلیس برای رازگشایی از این پرونده آغاز شده و بزودی با دستگیری عامل جنایت در این زمینه اطلاع رسانی خواهد شد./جام جم آنلاین

منتشر شده در :2015/02/23 - 12:02|شناسه خبر: 4467 1032 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه