امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۲۰:۰۸:۴۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

کاندید احتمالی انتخابات دهم: اینکه بگوییم لاهوتی و منطقیان نه ، سخن به جایی نیست

بحث انتخابات در حوزه کهگیلویه تبدیل به یک بحران برای مردم آن سامان گشته و بسیاری از آسیب ها به مردم کهگیلویه و شهرستانهای وابسته به همین دلیل است.

کاندیدای احتمالی دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در پاسخ به این سوال برخی بحث خانه نشینی اقایان لاهوتی و منتطقیان را مطرح می کنند نظر شما چیست ؟ گفت : بحث انتخابات در حوزه کهگیلویه تبدیل به یک بحران برای مردم آن سامان گشته و بسیاری از آسیب ها به مردم کهگیلویه و شهرستانهای وابسته به همین دلیل است.
” مجید باقریان ” گفت: اگرچه در مصاحبه های دیگری هم گفته ام که عبور از لاهوتی و منطقیان حرف بچه گانه ایست اما باورم این است که بعد از این همه سال شکست و سرخوردگی بخش اعظم مردم کهگیلویه اکنون باید با نگاهی بخردانه و منطقی در اندیشه پیروزی باشیم.
وی افزود: بهترین گزینه برای همه دوستداران اصلاحات در آن حوزه خرد جمعی است.
این کاندیدای احتمالی انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی در کهگیلویه اظهارداشت: من باور دارم دوستان عزیز ما متحمل رنج های فراوانی در گذشته شده اند که نباید کوچکترین بی احترامی به آنان صورت پذیرد اما به عنوان برادر کوچکی از انان می خواهم خیر عموم را در نظر بگیرند.
باقریان اظهار امیدواری کرد  در آینده نزدیک نشست همدلی دوستان را داشته باشیم و اینکه بگوییم لاهوتی و منطقیان نه ، سخن به جایی نیست .
وی در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد شما بنای شرکت در این دوره از انتخابات را دارید وبرخی احزاب از شما بنای حمایت دارند ؟
من قبلا هم گفته ام که تابع خرد جمعی هستم . دوره گذشته هم به عشق اصلاحات بود که نام زبیای اصلاحطلبی را با تاسی از مولایم حسین(ع) زنده کردم و اکنون برای کمک به اندیشه ام حاضرم که هر اقدام در راستای خیر مردم را بپذیرم . باید ببینیم کدامین انتخاب بیشترین خیر را برای انقلاب و نظام و مردم و رهبری دارد .
وی گفت: البته بر اساس تحلیل فضا می توان گفت بعد از سالها ما در حوزه کهگیلویه پیروز باشیم اما بحث احزاب در این مرحله قابل طرح نیست.
باقریان افزود: به دلیل اینکه هنوز فضای انتخابات شفاف نمی باشد اما دو حزب از احزاب دارای مجوز رسمی اصلاحطلبان در مرکز از اینجانب تقاضای همکاری داشته اند که امیدوارم در آینده نزدیک دفتر این احزاب رسمی در استان راه اندای شود ./عصر دنا
منتشر شده در :2015/02/28 - 10:02|شناسه خبر: 4821 847 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه