امروز :چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۵:۵۰:۴۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

تاجگردون:من متعلق به تمام استان هستم/عده‌ای برای اینکه خراب‌کاری‌های خود را در هیاهوهای سیاسی بپوشانند به دنبال تخریب تاجگردون و زارعی

نماینده گچساران و باشت از مردم بویراحمد و دنا خواست تا غلام‌محمد زارعی نماینده این دو شهرستان در مجلس را به لحاط روحی تقویت کنند.

نماینده گچساران و باشت از مردم بویراحمد و دنا خواست تا غلام‌محمد زارعی نماینده این دو شهرستان در مجلس را به لحاط روحی تقویت کنند.

غلام‌رضا تاجگردون ظهر دیروز در دیدار با عشایر بویراحمدی مقیم گچساران با ابراز تأسف از برخی رفتارهای تخریبی، اظهار کرد: عده‌ای برای اینکه خراب‌کاری‌های خود را در هیاهوهای سیاسی بپوشانند به دنبال تخریب تاجگردون و زارعی هستند.

من متعلق به کهگیلویه و بویراحمد هستم
رئیس کمیسیون بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ موقع نگفته‌ام که نماینده گچساران هستم وخودم را متعلق به استان کهگیلویه و بویراحمد می‌دانم. من و زارعی نماینده بویراحمد و دنا، نمایندگان ملت و وکیل مردم هستیم و مشکلات مردم را در سطح ملی پی‌گیری می‎‌کنیم.

کلیپی از تخریب تاجگردون در مجلس
تاجگردون در ادامه با ابراز گلایه از برخی هم‌استانی‌ها، اظهار کرد: کلیپی از تخریب من توسط عده‌‌ای بیرون از مجلس به گوشی نمایندگان ارسال و پخش گردید و آقای زارعی گواه هست که چه فشارهای بر من تحمیل شد.
وی افزود: آنها بخشی از صحبت‌های من را پیرامون اعتبارات استان با سلیقه خود Edit کردند و نمایندگان در صحن علنی مجلس می‌گفتند من تمام اعتبارات را روانه کهگیلویه و بویراحمد کردم.
نماینده گچساران و باشت گفت: نمایشگاه عکس توانمندی‌ها و محرومیت استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس فرصت خوبی بود تا نمایندگان سایر استان‌ها با کهگیلویه و بویراحمد بیشتر آشنا شوند.

مردم بویراحمد زارعی را به لحاظ روحی تقویت کنند
تاجگردون با اشاره به عملکرد نماینده بویراحمد و دنا در مجلس گفت: بارهای بار دلم برای آقای زارعی نماینده بویراحمد و دنا می‌سوزد و همیشه به او گفته‌ام این همه رفت و آمد از تهران به منطقه وپی‌گیری کارها ومشکلات مراقب سلامتی خود باشید.
وی از مردم بویراحمد و دنا خواست تا نماینده خود در مجلس را به لحاظ روحی تقویت کنند چرا که پیگیرترین نماینده در مجلس زارعی است و بنده گواه هستم./کبنا نیوز

منتشر شده در :2015/03/07 - 12:03|شناسه خبر: 5295 784 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه