امروز :یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۱۰:۳۷:۵۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

آیت الله هاشمی رفسنجانی به نفع نظام و اسلام عمل می کند

نماینده مردم شریف اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی نظام و کیان اسلام را مهمتر از اهداف و نظرات شخصی خودشان می داند.

نماینده مردم شریف اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی نظام و کیان اسلام را مهمتر از اهداف و نظرات شخصی خودشان می داند.

کمال الدین پیرموذن درباره انتخاب ریاست مجلس خبرگان رهبری در اجلاس هفته جاری گفت: شخصی که می خواهد ریاست این نهاد مهم را بر عهده گیرد باید تمام باورهای امام (ره) را در خصوص نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته باشد و هر آنچه که با منافع و کیان نظام مرتبط است خارج از جناح بازی ها در گرو نظام جمهوری اسلامی و رهبری اقدام کند.

او ادامه داد: مسلما شخصی که دارای بینش سیاسی عمیق است باید ریاست مجلس خبرگان را عهده دار شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص گزینه های احتمالی برای رقابت ریاست مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: به نظر من رقابت بین آیت الله هاشمی رفسنجانی و آیت الله هاشمی شاهرودی خواهد بود. این بزرگان در شأن آیت الله هستند و شأن و منزلتشان از نمایندگان مجلس بیشتر است و احتمالا این دو بزرگوار رقابت تنگاتنگی خواهند داشت و نهایتاً تعاملات و نقطه نظرات بیرونی هم در تعیین ریاست خبرگان رهبری می تواند موثر باشد.

به گزارش ایسکانیوز، پیرموذن با اشاره به کناره گیری آیت الله هاشمی رفسنجانی در رقابت با مرحوم آیت الله مهدوی کنی بر سر ریاست خبرگان رهبری در گذشته گفت: با توجه به اینکه ایشان ریاست تشخیص مصلحت نظام را بر عهده دارد و همیشه نظام، کیان و اسلام را بیشتر از اهداف و نظرات شخصی خودشان اهمیت می دهد و اگر تشخیص دهند که با کناره گیری خود در عرصه رقابت همه چیز به نفع نظام و اسلام تمام خواهد شد قطعاً این کار را انجام خواهند داد زیرا ایشان اگر ندایی بشنوند در رقابت خبرگان رهبری حضور پیدا نمی کند.

منتشر شده در :2015/03/10 - 07:03|شناسه خبر: 5572 621 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه