امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۰۴:۴۳:۴۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد نسبت حقوق و مزایای خود اعتراض کردند

جمعی از فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در میدان امام حسین(ع) شهر یاسوج(میدان استانداری) صبح امروز (۲۳ اسفند ۹۳) نسبت حقوق و مزایای نامناسب خود دست به اعتراض مسالمت آمیز زدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی راه ملت، این فرهنگیان که تعداد به ۱۵۰ نفر می رسید اعلام کردند که این اقدام اعتراض آمیز به طور هماهنگ با کانون صنف فرهنگیان کشور انجام شده است.
 یکی از این فرهنگیان گفت: به دلیل عملی نشدن وعده های مسوولان این تجمع اعتراض آمیز شکل گرفته و قرار است تجمع اعتراض آمیز دیگری  ۱۵ یا ۲۰فرودین ۹۴ به حضور تمامی معلمان برای انتخاب شورای کانون فرهنگیان برگزار شود.
مسوولا اطلاع رسانی فرهنگیان معترض نیز گفت: براساس هماهنگی به عمل آمده با کانون فرهنگیان کشور درصورت محقق نشدن وعده های مسوولان تحصن اصلی معلمان کهگیلویه وبویراحمد در ۱۲ اردیبهشت ۹۴ برگزار خواهد شد.
دلیل این اعتراض گسترده مواردی شامل حدف رتبه بندی مشاغل، وضعیت بد معیشتی معلمان، افزایش نیافتن حقوق فرهنگیان، عدم تخصیص مزایای جانبی به فرهنگیان،رسیدگی نشدن  به وضع پژوهشگاه ها، استخدام های بی حساب و کتاب، رسیدگی نکردن به وضعیت خانه معلمان، اعطا نکردن وام کم بهره، رسیدگی نشدن به وضعیت مدارس، برگزار نکردن کلاس های ضمن خدمت و .. بیان شده کرد.
گفته می شود ۱۰ اسفند سال جاری نیز معلمان کهگیلویه و بویراحمد در اعتراض به حقوق و مزایای خود مقابل اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد اعتراض کردند ” اینجا “  بخوانید که با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار و مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در جمع آنها و وعده پیگیری مشکلات این تحصن به پایان رسید.
استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۵ هزار معلم دارد.

انتهای پیام /۲۰۰

تصاویرمربوط به اعتراض معلمان کهگیلویه و بویراحمد مقابل اداره کل اموزش و پرورش کهگیاویه وبویراحمد در ۱۰ اسفند امسال  را در زیر مشاهده کنید.

 

 

 منبع : صبح زاگرس

منتشر شده در :2015/03/14 - 04:03|شناسه خبر: 5887 601 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه