امروز :چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۳:۱۸:۰۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

هزینه درمان پاهای کودک لنده ای را وزریر ورزش و جوانان پرداخت کرد

مشاور وزیر ورزش و جوانان با اهدای ۶۰ میلیون ریال جهت مداوای کودک معلول لنده‌ای گل لبخند را بر لبان این کودک نشاند.

حسین کوهگرد کودک ۱۰ ساله لنده‌ای از ناحیه دو پا دارای معلولیت جسمی و حرکتی بوده و روزگار خود را با ویلچر سپری می‌کند. حسین دارای استعدادهای ورزشی و علمی و … بوده و یکی از دانش‌آموزان مستعد شهرستان لنده است.

در پی نشر خبر معلولیت این کودک لنده‌ای از رسانه‌ها مسئولان استانی و کشوری به دنبال حل مشکلات این کودک برآمدند؛ تا جایی که پای مشاور وزیر ورزش و جوانان به میان آمد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با سفر به شهرستان لنده پیام  «دکتر جهانیان – مشاور وزیر ورزش و جوانان کشور» را به سمع و نظر خانواده حسین کوهگرد رساند.

مشاور وزیر ورزش و جوانان با تقبل هزینه درمان پاهای این کودک معلول لبخند شادی را بر لبان حسین و خانواده‌اش نشاند. باشد که این اقدام خیرخواهانه باعث گسترش روحیه انفاق و هم‌دردی در سطح جامعه شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد عصر امروز با حضور در کنار خانواده حسین کوهگرد، مبلغ ۶۰ میلیون ریال (اهدایی مشاور وزیر ورزش و جوانان) جهت درمان معلولیت این کودک لنده‌ را تقدیم خانواده کوهگرد کرد.

ایزدپور در این دیدار به نقش و اهمیت رسانه ها اشاره کرد و متذکر شد: قلم و نشان رسانه می‌تواند بسیاری از مشکلات جامعه را با آگاه‌سازی عمومی برطرف کند./فارس۱۳۹۳۱۲۲۳۰۰۰۹۳۱_PhotoL

۱۳۹۳۱۲۲۳۰۰۰۹۳۲_PhotoL

۱۳۹۳۱۲۲۳۰۰۰۹۳۳_PhotoL

منتشر شده در :2015/03/15 - 02:03|شناسه خبر: 5933 650 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه