امروز :سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۰:۴۶:۴۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

هیئت ممیزه دانشگاه یاسوج مستقل شد

  به گزارش چویل نیوز شاپور رمضانی در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به رشد علمی دانشگاه یاسوج در سالهای گذشته این امکان فراهم شد که با رایزنی با وزارت علوم موافقت تشکیل این هیئت را در دانشگاه یاسوج بدست آوریم. رمضانی با اشاره کارکرد و شرح وظایف این هیئت افزود: ارتقا اعضای هیئت علمی […]

۸۱۱۹۵۱۳۲-۵۷۵۰۵۶۵-۲۸۴x300

 

به گزارش چویل نیوز شاپور رمضانی در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به رشد علمی دانشگاه یاسوج در سالهای گذشته این امکان فراهم شد که با رایزنی با وزارت علوم موافقت تشکیل این هیئت را در دانشگاه یاسوج بدست آوریم.

رمضانی با اشاره کارکرد و شرح وظایف این هیئت افزود: ارتقا اعضای هیئت علمی به مراتب بالاتر مثل دانشیاری و استادی و همچنین تبدیل وضعیت یک عضو هیئت علمی از قراردادی به رسمی آزمایشی و قطعی در این هیئت انجام می شود.

وی ادامه داد: از ابتدای تشکیل دانشگاه یاسوج تا کنون این کار توسط هیئت ممیزه دانشگاههای خارج از استان نظیر دانشگاه شیراز، هیئت ممیزه مرکزی وزارت علوم و دانشگاه شهید چمران اهواز انجام می شد.

رئیس دانشگاه یاسوج بیان داشت: از اردیبهشت ماه سالجاری موافقت تشکیل این هیئت از وزارت علوم اخذ شد و در گام بعدی ۵ نفر از اساتید برجسته دانشگاه یاسوج  و ۴ نفر از اساتید برجسته دانشگاه شیراز با حکم وزیر به عضویت این هیئت منصوب شدند.

رمضانی خاطرنشان کرد: اعضا به مدت دو سال انتخاب می شوند که شامل اعضای حقیقی و حقوقی است که رئیس دانشگاه، و معاون آموزش تحصیلات تکمیلی و معاونت پژوهشی عضو حقوقی و اعضای حقیقی نیز به پیشنهاد رئیس دانشگاه و تایید وزیر علوم به عضویت این هیئت انتخاب می شوند.

وی با بیان این که رئیس دانشگاه به عنوان رئیس هیئت ممیزه نیز انجام وظیفه می کند بیان داشت: معاون آموزش تحصیلات تکمیلی نیز دبیری این هیئت را عهده دار است.

رمضانی دستور کار اولین جلسه هیئت ممیزه که روز چهارشنبه ساعت ۲ تشکیل می شود را معرفی اعضا و تشکیل کمیسیون های تخصصی زیر مجموعه این هیئت عنوان کرد.

منتشر شده در :2014/10/01 - 12:10|شناسه خبر: 656 590 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه