امروز :چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۳:۰۲:۰۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

هاشمی رفسنجانی:به آینده کشور امیدوارم/ این نامگذاری نشانه ی درایت و تیزبینی رهبری است

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با توجه به شرایط بین المللی و منطقه ای و استانی، نسب به بهبود شرایط کشور در بخش ها و حوزه های مختلف بسیار امیدوار هستم.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با توجه به شرایط بین المللی و منطقه ای و استانی، نسب به بهبود شرایط کشور در بخش ها و حوزه های مختلف بسیار امیدوار هستم.
به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی استانداری هرمزگان، آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در دیدار با جاسم جادری استاندار هرمزگان در جزیره کیش، افزود: معتقدم در آینده ملت و دولت ایران ضمن حفظ حقوق هسته ای خود قدم های مثبت و بزرگی در این زمینه برخواهند داشت. وی با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان دولت و ملت، همدلی و همزبانی از سوی رهبری، بیان داشت: این نامگذاری نشان دهنده درایت و تیزبینی معظم له است که همگان باید برای تحقق اهداف این سال تلاش کنند.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از صحبت های خود خاطرنشان کرد: موضوع احداث آب شیرین کن برای رفع بحران آب در هرمزگان و همچنین احداث بزرگراه بندرعباس – کرمان از پروژه های مهم و استراتژیک در این استان محسوب می شود که باید مورد حمایت ویژه باشند. استاندار هرمزگان نیز در این دیدار با ارایه گزارشی از وضعیت استان در بخش های مختلف از هرمزگان به عنوان اصلی ترین دروازه اقتصاد بین المللی نام برد.

جاسم جادری با اشاره به پروژه ها و اقدام های در دست اجرا و برنامه های آتی برای هرمزگان به موضوع منطقه آزاد شدن پارسیان (گاوبندی) اشاره کرد. وی بیان داشت: پیشنهاد استانداری در این خصوص مورد موافقت شورای عالی مناطق آزاد کشور قرار گرفته و با پیگیری های وزیر کشور این منطقه به عنوان سومین منطقه آزاد ایجاد شده در هرمزگان در دولت تدبیر و امید در حال پیگیری است. استاندار هرمزگان افزود: در زمینه عمرانی و سرمایه گذاری نیز اقدام های مهم و موثری در هرمزگان در حال انجام است و در دهه فجر سال گذشته ۵۸۹ پروژه عمرانی در استان به بهره برداری رسید. جادری همچنین با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۴ به عنوان دولت و ملت، همدلی و همزبانی از سوی رهبری بر پیگیری تحقق این مساله بسیار مهم تاکید کرد.

منتشر شده در :2015/03/24 - 07:03|شناسه خبر: 6646 667 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه