امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۴:۲۵:۳۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

بزرگواری خطاب به همه مسئولین نظام جمهوری اسلامی: آیا این ظلم فاحشی نیست که نسبت به مردم این استان روا داشته اید

نماینده مردم کهکیلویه، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از ایستادگی رئیس جمهور اسلامی ایران بر مواضع به حق نظام جمهوری اسلامی از تریبون سازمان ملل تشکر می کنم و با توجه به شیطنت ها وخباثت های سلطه جهانی به ویژه آمریکا و انگلیس جا داشت که رئیس جمهور بعد از آن […]

۲۰۱۴-۱۰-۰۱-۱۲-۲۵-۴۶_بزرگواری۱

نماینده مردم کهکیلویه، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از ایستادگی رئیس جمهور اسلامی ایران بر مواضع به حق نظام جمهوری اسلامی از تریبون سازمان ملل تشکر می کنم و با توجه به شیطنت ها وخباثت های سلطه جهانی به ویژه آمریکا و انگلیس جا داشت که رئیس جمهور بعد از آن مکالمه سال قبل وتبعات منفی آن دیدار امسال را با نخست وزیر خبیث انگلیس انجام نمی داد و به جاست که مسئولین اجرایی ما به ویژه دستگاه دیپلماسی به داشته های خودمان تکیه کنند و پشتوانه عظیم ملت ایران را هرگز فراموش نکنند.

وی خطاب به رئییس جمهور ادامه داد: ما توقع داریم که اولا در مجموعه مذاکرات از ارزش های انقلاب اسلامی و خون شهدا دفاع جانانه شود ثانیا رمز موفقیت ملت ایران در طول ۳۵ سال گذشته تبعیت محض از محوریت این نظام یعنی رکن رکین ولایت فقیه بوده است و انتظار می رود حضرتعالی پیش از پیش در راستای سیاست های مقام معظم رهبری حرکت کنید.

بزرگواری افزود: و اما درد دلی هم با همه مسئولین نظام جمهوری اسلامی از طرف مردم شریف ولایتمدار استان کهکیلویه و بویراحمد دارم آیا شایسته است در استانی که منابع غنی نفت و گاز، معدن و جنگل های بسیاری وجود دارد حتی یک کارخانه بزرگ و پروژه صنعتی وجود نداشته باشد و اگر پتروشیمی هایی در این استان کلنگ زنی شده پس از سال ها تا کنون وعده هایی برای احداث آنها گفته شده است و در حالی که از جمعیت ۶۵۰ هزار نفری استان میزان بیکاری جوانان به ۲۵ تا ۲۹ درصد رسیده باشد چه کسی باید پاسخگوی این معضل آزاردهنده مردم این منطقه باشد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس تصریح کرد: این سزاوار است که در استانی که ۲/۱۰ آبریز کشور را به خود اختصاص داده و در احداث سدهای آن استان های همجوار بهره مند شوند ولی بیش از ۵۰ هزار هکتار زمین مستعد در شهرستان کهکیلویه و بهمئی لم یزرع باقی بماند و مردم این شهرستان ها حق آبه کشاورزی نداشته باشند. آیا این ظلم فاحشی نیست که نسبت به مردم این استان روا داشته اید. آیا پسندیده است در استانی که ۲۰ درصد نفت و گاز کشور را تأمین می کند بخش وسیعی از شهرها و روستاهای آن از نعمت گازرسانی محروم باشند.

بزرگواری ادامه داد: اگر به مردم رحم نمی کنید حداقل به سرمایه های ملی کشور و جنگل ها رحم کنید آیا عدالت است که پس از ۳۵ سال که از عمر انقلاب می شود تا کنون فقط ۳۵ درصد زیرساخت های این استان قابل استفاده باشد و ۶۵ درصد بخش ها و روستاها از جاده مناسب برخوردار نباشند و در کل استان حتی یک آزادراه هم وجود نداشته باشد. آیا شایسته است با این همه سرزمین بایر و مستعد برای کشت اقلام کشاورزی و مخصوصا ۵۰ هزار هکتار برای باغداری و ده ها رودخانه بزرگ و کوچک و هزاران چشمه شاهد بی توجهی بخش کشاورزی باشیم و مردم در محرومیت دست و پا بزنند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: چه کسی باید پاسخگوی خواسته های مردم باشد و تا کی باید مشکلات اینترنتی تلفن و عدم پوشش مخابرات به صورت مشکل لاینحل در این استان باقی بماند.

منتشر شده در :2014/10/01 - 07:10|شناسه خبر: 681 789 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه