امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۰۳:۴۶:۴۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

درخشش هنرمندان کهگیلویه وبویراحمدی درجشنواره منطقه‌ای تئاتر بسیج در بوشهر

    هیئت داوران جشنواره آرای خود را به شرح ذیل اعلام کرد: جوایز بخش خیابانی: بازیگری مرد: به صورت مشترک به اسماعیل احمدی برای نمایش ناکو از استان بوشهر و مصطفی راد برای نمایش چری از چهارمحال و بختیاری رسید. بازیگری زن: به فرانک بلورزاده برای نمایش ناکو از استان بوشهر، طراحی و ایده […]

۲۰۱۴-۱۰-۰۲-۰۸-۰۳-۴۶_images91

 

 

هیئت داوران جشنواره آرای خود را به شرح ذیل اعلام کرد:

جوایز بخش خیابانی:

بازیگری مرد: به صورت مشترک به اسماعیل احمدی برای نمایش ناکو از استان بوشهر و مصطفی راد برای نمایش چری از چهارمحال و بختیاری رسید.

بازیگری زن: به فرانک بلورزاده برای نمایش ناکو از استان بوشهر، طراحی و ایده به رضا علوی برای نمایش نقطه سر خط از استان چهار محال و بختیاری، طراحی صحنه و کارگردانی به صادق نیک‌پرست برای نمایش ناکو از بوشهر رسید و  نمایش ناکو از استان بوشهر به عنوان نمایش منتخب به جشنواره سراسری تئاتر بسیج راه یافت.

جوایز بخش صحنه‌ای:

مقام اول بازیگری مرد به کریم حمودی از خوزستان، مقام دوم بازیگری مرد به احمد طاهری‌پور از خوزستان و مقام سوم بازیگری مرد به هنرمندان استان کهگیلویه و بویر احمد رسید.

همچنین مقام اول بازیگری زن به ریحانه بارانی از استان کهگیلویه و بویر احمد، مقام دوم بازیگری زن به آرزو عبداللهی از استان چهارمحال و بختیاری و مقام سوم بازیگری زن به فاطمه بهاروند از استان خوزستان و فاطه حاجی‎زاده از بوشهر رسید.

بر اساس این گزارش جایزه طراحی بروشور برتر به هومن هادی‌زاده برای نمایش کافی‌شاپ جنگ از استان خوزستان، موسیقی به غلامرضا رمضانی برای نمایش کافی‌شاپ جنگ از استان خوزستان، طراحی صحنه به محمد حیدری برای نمایش میدون آبی برج‌های سفید از استان چهارمحال و بختیاری رسید و از امین خیاط برای نمایش پاییز نگفته بود از استان بوشهر تقدیر شد.

مقام اول نمایشنامه به وحید کیارسی از استان خوزستان، مقام دوم نمایشنامه به رضا گشتاسب از استان بوشهر و مقام سوم به صابر محمدی از استان کهگیلویه و بویراحمد رسید.

همچنین در این بخش مقام اول کارگردانی به خلیل ضرغام‌پور از خوزستان، مقام دوم کارگردانی به داوود پارسا از کهگیلویه و بویراحمد و رتبه سوم کارگردانی به فضل‎الله عمرانی از استان بوشهر رسید.

نمایش‌های «کافی‌شاپ جنگ» از استان خوزستان و «سنگ‌ها به ستون ایستاده‌اند» به جشنواره سراسری تئاتر بسیج راه یافتند.

منتشر شده در :2014/10/02 - 10:10|شناسه خبر: 696 614 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه