امروز :شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۲۳:۵۶:۰۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

اعتبارات کنونی راهسازی نباید هزینه مطالبات گذشته پیمانکاران شود

  سید موسی خادمی عصر امروز در نشست با پیمانکاران راهسازی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: پیمانکاران تاکنون برای خروج استان از بن‌بست در حوزه راه‌ها اقدامات ارزنده‌ای انجام داده‌اند و تلاش‌های آن‌ها گاه با دست خالی و با استفاده از توان مالی خودشان قابل تقدیر است. وی با بیان اینکه در گذشته پروژه‌های […]

جاده

 

سید موسی خادمی عصر امروز در نشست با پیمانکاران راهسازی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: پیمانکاران تاکنون برای خروج استان از بن‌بست در حوزه راه‌ها اقدامات ارزنده‌ای انجام داده‌اند و تلاش‌های آن‌ها گاه با دست خالی و با استفاده از توان مالی خودشان قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه در گذشته پروژه‌های مختلفی تعریف شد که بسیاری از آن‌ها نیمه کاره رها شده‌اند، تصریح کرد: برخی از کارها هم کارشناسی نشده صورت گرفت که امروز مشکلات بر جای مانده از اقدامات گذشته گریبانگیر شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از اظهارات خود در جمع پیمانکاران راهسازی استان، دریافت مطالبات پیمانکاران را حق طبیعی آن‌ها دانست که باید برای پرداخت آن تلاش کنند و در ادامه افزود: اما اعتبارات حال حاضر باید بیشتر صرف کارهای جدید شود تا این که بخواهیم آن‌ها را هزینه مطالبات گذشته کنیم.

خادمی با بیان اینکه به دنبال کارهای جدید و تکمیل پروژه‌ها هستیم، اعتبارات کنونی را تنها برای کارهای جدید دانست و افزود: هر چند که طلب پیمانکاران هم سر جای خودش باقی است و آن‌ها هم باید به حق و حقوق گذشته خود برسند.

در ادامه این نشست جبار کیانی رئیس اتاق بازرگانی استان و یکی از پیمانکاران راهسازی در کهگیلویه و بویراحمد ورود بی‌حد و حساب دستگاه‌های نظارتی در امور مربوط به پیمانکاران را متذکر شد و گفت: این گونه است که دستگاه‌های اجرایی دیگر قدرتی ندارند.

جبار کیانی، ورود بی‌حد و حساب نهادهای نظارتی را در امور پیمان‌ها مشکل‌ساز دانست و در ادامه از نیاز ورود دادگاه ویژه بخش پیمانکاران به این حوزه گفت و افزود: نیاز به کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری در استان داریم.

این مسئول در پایان با بیان اینکه اکنون دغدغه کاهش ارزش مطالبات پیمانکاران را داریم، متذکر شد: اگر دو سال پیش یک پیمانکار با مطالبات سه میلیاردی می‌توانست چهار دستگاه ماشین‌آلات راهسازی بخرد امروز با همان پول یک دستگاه هم نمی‌توان خرید چرا که ارزش پول کاهش یافته است.

منتشر شده در :2014/10/03 - 12:10|شناسه خبر: 708 735 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه