امروز :یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۱۰:۰۲:۰۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

تصادف با دو مجروح در محور یاسوج-سی سخت

فرمانده پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد گفت: عصر دیروز (شنبه) یک فقره تصادف جرحی در کیلومتر دو جاده فرعی یاسوج – سی سخت بین یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ و یک دستگاه موتورسیکلت رخ داد که دو مجروح بر جای گذاشت.

سرهنگ منوچهر سیاهپور افزود: دلیل وقوع این حادثه رانندگی رعایت نشدن فاصله طولی مناسب از سوی راننده موتورسیکلت بوده است.

وی بیان کرد: در این سانحه راننده و سرنشین موتورسیکلت مجروح و برای مداوا روانه بیمارستان شدند.

سیاهپور اظهار کرد: هم اکنون ترافیک در جاده های ارتباطی یاسوج – بابامیدان، گچساران – باشت و خروجی و ورودی جاده یاسوج – اصفهان نیمه سنگین و روان است و تمام راه های اصلی و فرعی برون شهری کهگیلویه و بویراحمد نیز باز و تردد در آنها جریان دارد.

وی عنوان کرد: پیش بینی می شود که بعدازظهر امروز (یکشنبه)ترافیک در برخی از جاده های ارتباطی فرعی کهگیلویه و بویراحمد شامل یاسوج – سی سخت و گچساران – بی بی حکیمه (س) به دلیل وجود تفرجگاه ها و بقاع متبرکه نیمه سنگین شود.

سیاهپور ابراز داشت: از آنجا که این جاده های فرعی کهگیلویه و بویراحمد دارای پیچ ها و شیب های تند و غیراستاندارد هستند از رانندگان درخواست می شود با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و سرعت مطمئنه از بروز حوادث ناگوار رانندگی جلوگیری کنند.

فرمانده پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد بدون اشاره به آمار، افزود: از ابتدای تعطیلات نوروز ۹۴ تاکنون حدود ۵۰ درصد دلیل وقوع تصادفات رانندگی در جاده های اصلی و فرعی برون شهری این استان تجاوز و انحراف به چپ از خط وسط جاده بوده است.

سیاهپور پرخطرترین جاده ارتباطی برون شهری کهگیلویه و بویراحمد را در این مدت با ۶۸ درصد و بدون اشاره به آمار جاده یاسوج – اصفهان دانست.

وی بدون اشاره به آمار، گفت: بیش از ۳۰ درصد سوانح رانندگی در جاده های اصلی و فرعی برون شهری کهگیلویه و بویراحمد از اوایل تعطیلات نوروز ۹۴ تاکنون بین ساعت ۱۶ عصر تا ۲۰ شب رخ داده است.

سیاهپور عامل وقوع ۷۰ درصد تصادفات رانندگی در این مدت در جاده های اصلی و فرعی برون شهری کهگیلویه و بویراحمد را بدون اشاره به آمار خودروهای سواری اعلام کرد.

وی بیان کرد: از ابتدای تعطیلات نوروز ۹۴ تاکنون ۵۵ فقره سانحه رانندگی در جاده های اصلی و فرعی برون شهری کهگیلویه و بویراحمد رخ داده که از این تعداد سه مورد فوتی، ۱۱ مورد جرحی و مابقی نیز خسارتی بوده است.

سیاهپور اظهار کرد: بر اثر وقوع این تعداد حادثه رانندگی در جاده های اصلی و فرعی برون شهری کهگیلویه و بویراحمد تاکنون ۲۱ نفر مجروح و هشت نفر کشته شده اند که تمام افراد کشته شده نیز بومی هستند.

وی عنوان کرد: به رانندگان توصیه می شود با احتیاط، بدون شتابزدگی و با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی تردد کرده و همکاری لازم را با عوامل و ماموران پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد داشته باشند.

منتشر شده در :2015/03/30 - 01:03|شناسه خبر: 7093 991 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه