امروز :یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۹:۵۱:۲۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

جان کری “انشاالله” به توافق میرسیم

پایگاه خبری پاورلاین بلاگ نوشت، جان کری وزیر خارجه آمریکا در پاسخ به سئوال خبرنگاری که از وی پرسید آیا احتمال توافق تا ضرب الاجل فردا وجود دارد در پاسخ گفت ان شاء الله.

راه ملت، پایگاه خبری پاورلاین بلاگ نوشت، جان کری وزیر خارجه آمریکا در پاسخ به سئوال خبرنگاری که از وی پرسید آیا احتمال توافق تا ضرب الاجل فردا وجود دارد در پاسخ گفت ان شاء الله.

سایت وسترن جورنالیزم نیز در خبری مشابه نوشت جان کری وزیر خارجه آمریکا در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا توافق هسته ای تا ضرب الاجل سه شنبه حاصل می شود پاسخی کوتاه و غیرمنتظره داد.

لورا روزن خبرنگار المانیتور که رویداهای خاورمیانه را پوشش می دهد در توییتر نوشت کری در پاسخ خود به کلمه الله اشاره کرد.

خبرنگار المانیتور نوشت مذاکره کننده ارشد آمریکا در مذاکرات هسته ای با ایران نه تنها از کلمه الله استفاده کرد بلکه به زبان عربی صحبت کرد.

روزن در اشاره به پیام یک خبرنگار ایرانی آمریکایی در توییتر نوشت کری در پاسخ به سئوالی درباره چشم انداز دستیابی به توافق تا ضرب الاجل سه شنبه گفت ان شاء‌ الله که یعنی اگر خدا بخواهد.

اگر چه استفاده کری از عبارت ان شاء الله تاکنون در رسانه های اجتماعی واکنش گسترده ای در بر نداشته است، در شماری از مطالبی که در توییتر نوشته شده ابراز نگرانی شده است که جان کری درباره این مسئله مهم مربوط به منافع آمریکا و متحدان غربی اش به عربی اظهار نظر کرده است.

این سایت در ادامه تصویری از پیام نگار مرتضوی خبرنگار ایرانی الاصل را منتشر کرد که نوشته است یک دانشجوی ایرانی در سوییس کری را هنگام خرید شکلات مشاهده می کند و از وی درباره مذاکرات هسته ای می پرسد و کری در پاسخ می گوید ان شاء الله.

منتشر شده در :2015/03/31 - 05:03|شناسه خبر: 7155 501 بازدید
گزارش خطا:
برچسب ها:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه