امروز :چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۲۳:۳۱:۲۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

محمدرضا رحیمی به حکم دادگاه اعتراض کرد

وکیل‌مدافع محمدرضا رحیمی گفت که به حکم شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران علیه موکلش اعتراض کرده است. محمدرضا نادری در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: صبح امروز به شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران مراجعه کردم و از طرف موکلم به حکم صادره علیه او اعتراض کردم. وی گفت که برای […]

وکیل‌مدافع محمدرضا رحیمی گفت که به حکم شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران علیه موکلش اعتراض کرده است.

محمدرضا نادری در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: صبح امروز به شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران مراجعه کردم و از طرف موکلم به حکم صادره علیه او اعتراض کردم.

وی گفت که برای ثبت اعتراض به حکم شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران، لایحه‌ای بالغ بر ۲۰ صفحه تقدیم دادگاه کرده است. بر اساس این گزارش، دادستانی تهران شنبه چهاردهم دی ماه سال ۱۳۹۲ با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که از محمدرضا رحیمی تحقیق به عمل آمده و او در حال حاضر با صدور قرار وثیقه‌ مناسب و تأمین آن، آزاد است.

محسنی‌اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه نیز در نشست خبری دوازدهم اسفندماه سال گذشته در پاسخ به سئوالی درباره صحت صدور قرار مجرمیت یکی از مسئولان دولت سابق در پرونده‌های بیمه و ارز و وجود ۲۵ یا ۲۹ عنوان اتهامی برای او، گفت: اصل موضوع صحیح است و قرار مجرمیت برای این فرد صادر شده است، اما از تعداد اتهامات مطلع نیستم و در صورت اطلاع هم نمی‌توانستم بیان کنم.

وی در نشست خبری روز دوشنبه – ۱۰ شهریور ماه – سال جاری با اشاره به صدور رای پرونده محمدرضا رحیمی گفت که از بیان جزییات حکم تا زمانی که قطعی نشده، معذورم، ولی در حکم مربوط به این پرونده حبس و جزای نقدی وجود دارد.

منتشر شده در :2014/10/04 - 11:10|شناسه خبر: 750 669 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه