امروز :دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۱۶:۵۶:۵۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

برنامه‌های هفته نیروی انتظامی در بهمئی تشریح شد

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهمئی عصر امروز در جمع خبرنگاران ضمن گرامی داشت روز عرفه و تبریک عید سعید قربان و گرامی‌داشت هفته ناجا به تشریح برنامه‌های این هفته پرداخت، و اظهار کرد: هر ساله در کشور برای بزرگ‌داشت مقام پلیس یک هفته به نام پلیس نامگذاری که جهت اهداف اصلی و آسایش مدنی و […]

۱۳۹۳۰۴۰۱۰۰۰۱۸۶_PhotoA

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهمئی عصر امروز در جمع خبرنگاران ضمن گرامی داشت روز عرفه و تبریک عید سعید قربان و گرامی‌داشت هفته ناجا به تشریح برنامه‌های این هفته پرداخت، و اظهار کرد: هر ساله در کشور برای بزرگ‌داشت مقام پلیس یک هفته به نام پلیس نامگذاری که جهت اهداف اصلی و آسایش مدنی و نظم و وفاق اجتماعی برای رسیدن به عالی‌ترین ستوه امنیت اجتماعی است.

عادل محمدی تصریح کرد: در راستای ساماندهی هفته ناجا با رویکردی مشخص که هر سال شعار ویژه‌ای تعیین می‌شود که این شعار تنها مختص به یک هفته نیست بلکه شالوده و عمل کرد نیروی انتظامی در همان سال است.

وی در خصوص شعار امسال هفته ناجا گفت: پلیس تلاش جهادی ،کارآمدی و اقتدار است که این شعار امسال برای هفته ناجا نام‌گذاری شده است.

محمدی در خصوص شعار هفته ناجا به خبرنگاران گفت: همانطور که می‌دانید جهاد در فرهنگ اسلامی همان عینیت بخشی به آرامان‌ها و ارزش‌های الهی و اسلامی است همچنین خداوند در سوره عنکبوت آیه ۶۹ می‌فرماید، آنان ‌که در راه خدا باجان و مال خود جهاد کردند آنان را به راه راست هدایت نموده و خداوند یار نیکوکاران و جهادگران است.

وی در زمینه امنیت و آرامش موجود در کشورمان گفت: نظام مقدس ما جز معدود کشورهای است که از امنیت خوب و پایداری برخوردار است.

فرمانده نیروی انتظامی بهمئی در خصوص امنیت در این شهرستان نیز یادآور شد: شهرستان بهمئی  تنها قریب پنج درصد از جرایم استان کهگیلویه و بویراحمد را دارا است و این شهرستان از ضریب امنیتی بسیار خوبی برخوردار است.

وی با اشاره به کاهش و افزایش جرائم در سطح شهرستان بهمئی در بحث سرقت‌ها اظهار داشت: در بخش سرقت‌ها در بهمئی در سال ۹۳نسبت به سال ۹۲ قریب ۳۵ درصد کاهش و همچنین در بخش نزاع فردی و دسته جمعی در سال ۹۳ نسبت به سال ۹۲ نزدیک به ۵۰ درصد کاهش بوده است.

محمدی در خصوص کشف سلاح و مهمات غیر مجاز در سال ۹۳ در مقایسه با سال ۹۲ قریب به ۲۰۰ درصد افزایش داشتیم ،همچنین در دستگیری افراد تحت پیگرد ۴۰ درصد افزایش نسبت به سال ۹۲ داشتیم.

وی در خصوص آمار و کاهش تصادفات نسبت به سال ۹۲ نیز گفت: در مجموع تصادفات ۴۲ درصد و در زمینه‌های خسارتی و در زمینه تلفات فوتی ۳۰درصد کاهش در سطح شهرستان بوده است، که این امنیت را مدیون خون شهداء، تدابیر پیامبر گونه مقام عظمای ولایت، تلاش شبانه‌روزی نیروهای نظامی انتظامی و امنیتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ، مسئولان و مشارکت آحاد مردم می‌دانیم.

فرمانده نیروی انتظامی بهمئی به تشریح برنامه‌های ابلاغ شده برای هفته ناجا اشاره کرد و گفت: از مهمترین برنامه‌های هفته ناجا صبحگاه مشترک با حضور نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهداء، جانبازان، ایثارگران و مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان بهمئی و دیدار با امام جمعه شهرستان است.

وی همچنین پیاده‌‌روی ویژه خانواده‌های کارکنان نیروی انتظامی، جلسه مشاوره برای خانواده کارکنان نیروی انتظامی، غبارروبی گلزار شهداء و شرکت در نماز عبادی سیاسی جمعه در هفته ناجا را از برنامه‌های هفته ناجا در بهمئی عنوان کرد.

محمدی مانور خودروی و موتوری پرسنل نیروی انتظامی و برگزاری نشست بصیرت دینی ویژه خانواده نیروی انتظامی را از دیگر برنامه‌های هفته نیروی انتظامی در سطح بهمئی دانست.

فرمانده نیروی انتظامی بهمئی با بیان اینکه  نحو برخورد با شهروندان برابر با دستورالعمل حقوق شهروندی است، گفت: با توجه به اینکه در هفته ناجا نیز قرار داریم به همه همکاران زحمتکش توصیه می‌شود با نهایت اخلاق‌مداری با شهروندان برخورد شود و در این زمینه سیره و اخلاق معصومین را الگو و سرمش کاری خود قرار دهند.

فارس

منتشر شده در :2014/10/04 - 11:10|شناسه خبر: 758 707 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه