امروز :پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۵:۴۲:۵۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

کلنگ زنی پروژه بهسازی جاده قلعه دختر به دیشموک در کهگیلویه

  جاده ارتباطی قلعه دختر به دیشموک به مسافت ۶۰ کیلومتر می باشد، که فاز اول این پروژه جهت بهسازی و ارتقا کیفیت این جاده، ۳ کیلومتر از حادثه خیز ترین نقطه جاده را شامل می شود. اولین کلنگ زنی از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ بزرگواری نماینده مردم کهگیلویه،بهمئی ،چرام و لنده ، میزان اعتبار […]

DSC01366-500x281

 

جاده ارتباطی قلعه دختر به دیشموک به مسافت ۶۰ کیلومتر می باشد، که فاز اول این پروژه جهت بهسازی و ارتقا کیفیت این جاده، ۳ کیلومتر از حادثه خیز ترین نقطه جاده را شامل می شود.

اولین کلنگ زنی از محل اعتبارات ماده ۱۸۰

بزرگواری نماینده مردم کهگیلویه،بهمئی ،چرام و لنده ، میزان اعتبار داده شده به این پروژه را یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دانست که از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ تأمین خواهد شد.

این نماینده مجلس گفت: مصوب شده است که اعتبارات ماده ۱۸۰ با مشورت نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به پروژه ها تخصیص داده شود. ایشان پروژه بهسازی و تعریض جاده قلعه دختر به دیشموک را اولین کلنگ زنی از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ عنوان کرد و گفت: بیشترین بودجه ماده ۱۸۰ در شهرستان های حوزه انتخابیه اش ، به بحث جاده ها و راه های ارتباطی اختصاص داده شده است.

جاده ها ؛ مکانیزم توسعه در استان

سید کرامت اله کریمی زاده، فرماندار کهگیلویه نیز طی سخنانی در مراسم کلنگ زنی یکی از مهم ترین بنیان های توسعه را توجه به زیر ساخت ها دانست. وی گفت: یکی از زیر ساخت های مهم در استان جاده ها می باشد، که بعنوان مکانیزم توسعه شناخته شده است.

کریمی ادامه داد: بر اساس تعامل و همگرایی استاندار و نماینده مردم منطقه در مجلس برای برون رفت از وضعیت موجود از ماده ۱۸۰ برای ایجاد خدمات خوب به خوبی استفاده شده است.

منتشر شده در :2014/10/07 - 11:10|شناسه خبر: 787 582 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه