امروز :پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۴:۰۶:۵۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

ایران به سمت برابری جنسیتی می‌رود

معاون شورای هماهنگی زنان اصول‌گرا از تلاش‌ها برای «برابری جنسیتی» و حضور زنان در مناسبات اجتماعی٬ سیاسی و فرهنگی در ایران اظهار تاسف کرده و گفته متاسف است از اینکه در حال حاضر مقام زن «نادیده» گرفته شده و جهان به سمت «برابری جنسیتی» حرکت می‌کند و دائم «چکش حقوق من٬ حقوق من» بر سر زده می‌شود!

راه ملت، به نقل از باشگاه خبرنگاران، فرشته روح‌افزا در دومین مراسم جشن میلاد کوثر، با اشاره به جایگاه زن اظهار داشت: در دنیایی هستیم که زن در منجلاب بدی‌های گم شده و زن ارزش و جایگاه خود را از دست داده است. حضور زنان در عرصه‌های اجتماعی و اقتصادی بیشتر جنبه نمایشی پیدا کرده است. اکثریت مردم دنیا به سمت بی‌هویتی و پوچی و ظاهرگرایی هدایت می‌شوند.

روح‌افزا افزود: علیرغم فطرت پاکی که خداوند به انسان‌ها داده متأسفانه در دنیایی هستیم که دائما چکش “حقوق من حقوق من” بر سر می‌خورد. در دنیایی هستیم که سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی زن را به شدت ذلیل و خوار می‌کند و بعد جنسیتی آن را نشان می‌دهد و همه حقوق زن را باطل می‌کند. متأسفانه امروز در همه جا گفته می‌شود باید زن‌ها اجتماعی و دارای اشتغال باشند و به ورزشگاه‌ها بروند و سوت بزنند.

وی افزود: حق ما زن‌ها به عنوان یک زن گم شده است در حالی که به گفته مقام معظم رهبری حق زن، حق مادری، همسری، آرامش دادن به خانواده و پوشش است نه اینکه جنبه ستایش جنس و مدل شدن را پیدا کنند. امروز مدل شدن دخترها در سازمان ملل مطرح است در حالی که این دخترها از شدت گرسنگی در حال مردن هستند. چرا که باید با حفظ اندام خود برای مردها جذاب و دیدنی باشند. متأسفانه امروز در کشورمان آمار طلاق بالا رفته است. زیرا ما گم شده‌ای به نام کوثر (حضرت زهرا(س)) داریم بنابراین بیایید با الگو قراردادن این بزرگوار حقیقت، عفت و جایگاه زن را به دنیا نشان دهیم زیرا امروز دنیا به صفر رسیده است.

معاون شورای هماهنگی زنان اصول‌گرا با اشاره به سخنان امام خمینی(ره) که فرموده است: “زن انسان‌ساز است، قرآن انسان‌ساز است” اظهار داشت: متأسفانه امروز این مقام را نادیده می‌گیرند و به سمت برابری جنسیتی می‌روند. ما به عنوان زنان اصول‌گرا و به دنبال منویات مقام معظم رهبری با همدیگر جمع شده‌ایم تا فضا را رها نکنیم چرا که اگر فضا را رها کنیم معلوم نیست که آینده فرزندانمان چه خواهد شد.

وی با اشاره به ازدواج سفید تصریح کرد: امروز ۷۰ درصد مردم آمریکا، عمر خود را ازدواج نکرده به سر می‌برند و ۲۰ میلیون نفر از بچه‌ها پدر و مادر خود را نمی‌شناسند و به بانک‌های DNA مراجعه می‌کنند. معاون شورای هماهنگی زنان اصول‌گرا ادامه داد: ما زنان باید در جبهه‌های سیاسی و فرهنگی جمع شویم و قدرت سیاسی را بدست بگیریم چرا که نمی‌توان بدون قدرت سیاسی کار فرهنگی را انجام داد. خانم‌های اصول‌گراها باید این جلسات را جدی بگیرند و به بیرون انتشار دهند.

وی افزود: آیا مشکلات ما فقط اشتغال خانم‌ها در مراکز دولتی است؟ فرض کنید سمت‌های ریاست جمهوری را به زنان دهند چه می شود؟ فقط فرزندان آنها تنها در خانه‌ها می‌مانند و خود به خود تربیت می‌شوند. امروز باید با چادرهایمان بایستیم و با فرهنگ غربی مبارزه کنیم امروز گرفتاری ما موهای خانم‌ها است. همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده‌اند بحران زن در دنیا وجود دارد، باید امروز این بحران از بین برود. وی گفت: چرا باید زنان در محیط‌ های صنعتی مشغول بکار شوند؟ چه کسی گفته است زنان باید در دانشگاه‌ها مهندسی معدن بخوانند. ما باید گروه گروه جمع شویم و با محوریت قرار دادن حضرت زهرا جایگاه زن را به دنیا نشان دهیم.

منتشر شده در :2015/04/17 - 12:04|شناسه خبر: 8004 740 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه