امروز :دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۱۷:۵۶:۴۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

سراج در جلسه شورای دستگاه‌های نظارتی کهگیلویه و بویراحمد: وقتی سند خواستیم سیاه‌نمایی‌های اواخر سال گذشته کاهش چشمگیری یافت

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: درباره سیاه‌نمایی‌های سال گذشته وقتی از دستگاه‌های مختلف سند خواستیم، این سیاه‌نمایی‌ها کاهش چشم‌گیری پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، ناصر سراج در جلسه شورای قضایی و دستگاه‌های نظارتی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: اگر جناب استاندار به‌عنوان رئیس شورای اداری و رئیس‌کل دادگستری به‌عنوان رئیس شورای قضایی استان باهم هماهنگ عمل کنند، اوضاع بسیار خوب خواهد شد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با تأکید بر شفاف‌سازی، اجرای دولت الکترونیک را در همین راستا ارزیابی کرد و گفت: البته شفاف‌سازی به‌تنهایی کافی نیست و باید کار فرهنگی انجام داد تا انجام فساد قبیح باشد چراکه در حال حاضر قبح ارتکاب فساد از بین رفته است.

سراج با تأکید بر اینکه اجرای قانون بد بهتر از بی‌قانونی است، گفت: حدود ۷۰ درصد مشکلات کشور ناشی از عدم اجرای قانون است.

وی با اشاره به سیاه‌نمایی‌هایی که در اواخر سال گذشته انجام می‌شد، خاطرنشان کرد: وقتی به دستگاه‌های مختلف نامه نوشتیم و از آن‌ها خواستیم تا مستندات خود را ارائه کنند، بعد از آن شاهد بودیم که سیاه‌نمایی‌ها به میزان چشمگیری کاهش یافت.

منتشر شده در :2015/04/18 - 05:04|شناسه خبر: 8073 814 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه