امروز :شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۰۴:۱۶:۴۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

آمار فوتی در جاده‌های برون شهری کهگیلویه و بویراحمد ۱۵ درصد کاهش یافت

علی خان‌پایه ظهر امروز در همایش همیاران پلیس و فرهنگ یاران ترافیک کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: ۱٫۴ درصد بودجه عمرانی هزینه خسارات ناشی از تصادفات می‌شود. وی بیان کرد: ۱۶ درصد افرادی که دچار تصادف می شوند یا شغل خود را از دست می دهند و یا نمی توانند به شرایط قبل خود برگردند. […]

۱۳۹۳۰۶۲۹۱۳۰۱۲۷۵۰۲۳۶۷۰۵۴۳

علی خان‌پایه ظهر امروز در همایش همیاران پلیس و فرهنگ یاران ترافیک کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: ۱٫۴ درصد بودجه عمرانی هزینه خسارات ناشی از تصادفات می‌شود.

وی بیان کرد: ۱۶ درصد افرادی که دچار تصادف می شوند یا شغل خود را از دست می دهند و یا نمی توانند به شرایط قبل خود برگردند.

خوان پایه با اشاره به اینکه دستگاه های خدمات رسان جاده‌ای می‌توانند به کاهش تصادفات کمک کنند،خاطرنشان کرد: البته این دستگاه ها از جمله نیروی انتظامی، هلال احمر، اورژانس، آتش نشانی و راه و شهرسازی در این زمینه تاکنون از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های کهگیلویه و بویراحمد افزود: ۹۰ درصد حمل و نقل در کشور از طریق جاده ها صورت می گیرد که در این زمینه زیرساخت های استان کهگیلویه و بویراحمد مناسب نیست و بسیاری از تصادفات در جاده های این استان شاخ به شاخ است.

خوان پایه با بیان اینکه متاسفانه وضعیت جاده های این استان مطلوب نیست، تصریح کرد: خودروها استاندارد نیستند و با یک تصادف جرحی باید شاهد فوت باشیم.

وی اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده حمل و نقل روستایی در این استان ساماندهی و حمایت می‌شود و انتظار می رود در این زمینه دستگاه های اجرایی متولی با حمل و نقل پایانه ها همکاری کنند.

 

 

منتشر شده در :2014/10/07 - 07:10|شناسه خبر: 825 470 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه