امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۰۵:۴۴:۳۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

نمایشگاه هفته سلامت در یاسوج افتتاح شد

نمایشگاه هفته سلامت، از یکم تا هفتم اردیبهشت‌ماه در محل پارکینگ مرکز شهر یاسوج، در دو شیفت زمانی صبح و عصر برگزار می‌شود.

راه ملت، با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مسئولین استانی، نمایشگاه هفته سلامت در یاسوج، به همت دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، افتتاح شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در این مراسم با بیان اینکه شعار جهانی هفته سلامت” ایمنی غذا؛ از مزرعه تا سفره” است، گفت: هفته سلامت از یکم تا هفتم اردیبهشت برگزار می شود.

وی اظهار داشت: در این نمایشگاه دانشگاه علوم پزشکی، معاونت‌های مختلف این دانشگاه، سازمان جهاد کشاورزی، اداره‌کل دامپزشکی، کانون پرورش فکری جوانان و برخی از رسانه‌های استان در غرفه‌های جداگانه حاضر شده‌اند.

دکتر چمن به شعار روزهای هفته سلامت اشاره و تصریح کرد: از اول تا هفتم اردیبهشت، به ترتیب به‌نام‌های «سلامت و ارتقای ایمنی غذا»، «سلامت و سبک زندگی ایرانی- اسلامی»، «عدالت در سلامت و ارتقای خدمات بهداشتی»، «سلامت، آموزش همگانی و خودمراقبتی»، «سلامت و مشارکت‌های اجتماعی»، «سلامت و ارتقای ایمنی غذا» و «اقتصاد سلامت و توسعه سرمایه گذاری» نامگذاری شده است.

گفتنی است در این نمایشگاه علاوه بر تشریح دستاوردهای نهادهای مختلف در حوزه سلامت، مراجعه کنندگان می‌توانند به صورت رایگان از خدماتی ازجمله مشاوره‌ی تغذیه و انجام تست سلامت روان، اندازه‌گیری قد، وزن، فشارخون و قند خون، آموزش‌های ایمنی و کمک‌های اولیه و نیز کارگاه نقاشی و هنر، بهره مند شوند.

بر پایه‌ی این گزارش، نمایشگاه هفته سلامت، از یکم تا هفتم اردیبهشت‌ماه در محل پارکینگ مرکز شهر یاسوج، در دو شیفت زمانی صبح و عصر برگزار می‌شود.

منتشر شده در :2015/04/22 - 01:04|شناسه خبر: 8279 666 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه