امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۲۰:۴۷:۵۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

نوبخت:درود بر بزرگواری/تاجگردون سرمایه استان

معاون رئیس جمهور گفت: استان شما از سرمایه انسانی بالایی برخوردار است که مجمع نمایندگان شما در کشور زبانزد است.

راه ملت، محمدباقر نوبخت در نشست شورای برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دولت نسبت به ارتقای استان کهگیلویه و بویراحمد احساس مسئولیت می‌کند، اظهار کرد: یک فرصت استثنایی در کشور ایجاد شده که باید برای توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد از آن استفاده شود.

وی گفت: هر برنامه‌ای که موجب توسعه استان شود با کمال میل امضاء می‌کنم و بر همین اساس منتظر طرح‌های خوب از سوی مدیران و نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد هستیم.

نوبخت افزود: برای سال ۹۴ با تخصیص‌های مناسب سعی خواهیم کرد، عدالت را در این استان اجرا کنیم و نسبت به سایر استان‌ها کهگیلویه و بویراحمد بهتر دیده شود و این عقب‌ماندگی تاریخی را جبران کند.

معاون رئیس جمهور گفت: استان شما از سرمایه انسانی بالایی برخوردار است که مجمع نمایندگان شما در کشور زبانزد است.

وی در ادامه اظهار داشت: این آقای بزرگواری که با این صراحت لهجه و تند، مرا خطاب قرار می‌دهد در مجلس مدافع حق شماست درود بر این مرد.

این مسئول با بیان اینکه هیچ‌گاه از زبان تندی ایشان ناراحت و دل آزرده نشده‌‍‌‌ام و همیشه تمجید کرده‌ام، تصریح کرد : آقای زارعی با متانتش کارها را پیگیری می‌کند و شبانه روز برای حل مشکلات منطقه در تلاش است .

وی به تاجگردون اشاره کرد و گفت: این مرد فرزند استان‌ شماست که در رأس کمیسیون برنامه و بودجه قرار دارد، تاجگردون سرمایه کهگیلویه و بویراحمد و مجلس نیست بلکه سرمایه دولت و ملت ایران است.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه ، آقایان بزرگواری، تاجگردون و زارعی سرمایه های این استان هستند اظهار داشت : آقای تاجگردون سرمایه‌ای است که ما هم باید از وجود ایشان استفاده کنیم.

منتشر شده در :2015/04/24 - 03:04|شناسه خبر: 8506 726 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه