امروز :پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۵:۲۷:۰۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

ریس جمهور روز چهارشنبه میهمان مردم شیراز خواهد بود

راه ملت، استاندار فارس ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: شانزدهمین سفر ریاست جمهوری روز چهار شنبه در استان فارس رقم می خورد. سید محمد احمدی گفت: حضور پر شور و نشاط مردم پس از بیانیه هسته ای نشان از اثر گذاری مذاکرات بود و این حضور برای پشتیبانی گروه مذاکره کننده همچنان ضروری است. […]

راه ملت، استاندار فارس ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: شانزدهمین سفر ریاست جمهوری روز چهار شنبه در استان فارس رقم می خورد.
سید محمد احمدی گفت: حضور پر شور و نشاط مردم پس از بیانیه هسته ای نشان از اثر گذاری مذاکرات بود و این حضور برای پشتیبانی گروه مذاکره کننده همچنان ضروری است. احمدی با اشاره به سخنان رهبری مبنی بر اینکه ” فارس در قله است “افزود: در این سفر نیز مردم فارس باید در قله بودن خود را با حضور خود جوش ، پرشور و گسترده نشان دهند ، به گونه ای که در عرصه بین المللی نیز اثر گذار باشد.

استاندار فارس با بیان این که رئیس جمهور روز چهارشنبه ساعت ۹ صبح درحرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) با مردم دیدار می کند افزود: در این سفر ستاد سامد با ۱۲۰۰ نفر نیرو خواسته های مردم از رئیس جمهور و هیات دولت را به صورت تلفنی با شماره تلفن رایگان ۱۱۱ جمع آوری می کند.وی افزود : ستاد پاسخ گویی به در خواست های مردمی برای حفظ کرامت مردم از چند روز قبل تا چند روز پس از سفر آماده دریافت درخواست های مردمی است وی حضور مردم در استقبال از هیات دولت را استقبال و قدردانی از خدمت گزاران مردم دانست.

استاندار فارس افزود : ۱۴ نفر از وزرا نیز با سفر به ۲۸ شهرستان این استان و حضوردر جمع مردم و شوراهای اداری مشکلات مردم را بررسی می کنند.

براساس این گزارش از روزشنبه با الصاق بنرهای هایی  منقش به تصویر رهبری معظم ودکتر روحانی با شعار همدلی وهمزبانی  بر اتوبوس های واحد درشیراز ، این شهر حال وهوای سفر استانی یازدهمین رئیس دولت را بخود گرفته است.

منتشر شده در :2015/04/26 - 02:04|شناسه خبر: 8638 782 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه