امروز :چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۲۳:۰۸:۲۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

شیخ نظری:حتما در انتخابات شرکت میکنم/اصولگرایان هنوز به نتیجه نرسیده اند

وی تاکید کرد : البته این گفته ها من اصلا دلیلی بر ناتواتی افراد حاضر در صحنه نیست بلکه همه این عزیزان محترم و عزیز هستند ولی من براساس همان تکالیف ، مسئولیت ها و دغدغه هایم عمل خواهم کرد .

راه ملت، به نقل از یک سایت محلی، کاندیدای دور قبل انتخابات مجلس شورای اسلامی از قطعی شدن حضورش در انتخابات آینده مجلس در حوزه انتخابیه “کهگیلویه ، چرام ، بهمئی و لنده ” خبر داد .

شیخ ” خلیل نظری ” در گفت و گو با یک سایت محلی  از تهران گفت : با امید بر خدای باری تعالی و  اهل بیت و براساس همان تکالیف و مسئولیت های که سابق وجود داشته و همچنان وجود دارد در انتخابات اسفندماه مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه “کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده ” حضور پیدا خواهم کرد .

وی در پاسخ به اینکه آیا شما در طیف اصولگرایان قرار دارید و در جلسات این گروه تاکنون شرکت داشته اید یا خیر ؟ افزود : من به نسبت  اصولگرایی و اصلاح طلبی به معنای حزب و گروه سیاسی بودن که در جامعه رواج دارد تعلق ندارم بلکه خود را فردی مستقل می دانم که براساس ثقل الله کتاب الله و اهل بیت فعالیت و حرکت می کنم .

این فعال سیاسی ادامه داد : در همه جلسات اصولگرایان حوزه انتخابیه کهگیلویه از من دعوت شد ولی برنامه ها بگونه ای نبود که بتوانم شرکت کنم البته اینجانب از گفتگو و مذاکره هرگز فرار نمی کنم و از حضور در این نشست ها و مذاکرات گوناگون استقبال می کنم .

نظری در پاسخ به سوال دیگری که درباره وحدت اصولگرایان کهگیلویه و اینکه اگر وحدت بر روی فرد دیگری باشد شما خواهید پذیرفت یا خیر ؟ گفت : گویا هنوز این عزیزان به نتیجه خاصی نرسیده اند و باید عرض کنم که اینجانب براساس اصول و شرایطی احساس حضور کرده ام که اگر این شرایط همچنان باقی باشد من نیز تا آخر در انتخابات باقی خواهم ماند و کنار نخواهم رفت .

استاد حوزه علمیه قم با تشریح شرایط مد نظر خود افزود : حضور من مستلزم این است که اصل کارکرد مجلس یعنی قانونگذاری و نظارت بر اجرای صحیح قوانین و همچنین پیگیری برای رفع مشکلات و عقب ماندگی های تاریخی منطقه با حفظ عزت ملی و منطقه ای و استانی باشد و اگر به نتیجه ای برسم که فردی توانمند تر با قابلیت بالا توانایی رفع این دغدغه ها را دارد دلیلی برای حضور و ماندن در انتخابات برای خودم نمی بینم در غیر اینصورت تا پایان خواهم ماند .

وی تاکید کرد : البته این گفته ها من اصلا دلیلی بر ناتواتی افراد حاضر در صحنه نیست بلکه همه این عزیزان محترم و عزیز هستند ولی من براساس همان تکالیف ، مسئولیت ها و دغدغه هایم عمل خواهم کرد .

شیخ نظری در پاسخ به پرسش “عصردنا ” که آیا مشکل رد صلاحیت شما حل شد ؟ تصریح کرد : مستحضر هستید که رد صلاحیت اینجانب در آخرین مرحله بررسی شرایط توسط شورای مرکزی شورای نگهبان انجام شد که با پیگیری های متعدد بالاخره در سال ۹۲ موفق به دیدار با عزیزان شورای نگهبان شدم و آنها پس از استماع نظرات و رویت مستندات ارائه شده اعلام کردند که قانع شده اند و به امید خدا و اهل بیت و براساس قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی مشکلی در این باره وجود نخواهد داشت ./عصردنا

منتشر شده در :2015/04/26 - 12:04|شناسه خبر: 8703 3052 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه