امروز :چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۱۰:۴۱:۵۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مهم” سایت rahgir24 یک سایت کلاهبردار میباشد.

  امروز صبح یکی از دوستان با بنده تماس گرفتن که پیامکی مبنی بر برنده شدن یک لپ تاپ آپل دریافت کرده اند..که ذکر شده است با مراجعه به سایت rahgir24.com میتوانند نسبت به دریافت هدیه ی خود اقدام نمایند. خوشبختانه این دوست عزیز اطلاعات رو در اختیار بنده گذاشتن و پس از مراجعه به […]

r25

 

امروز صبح یکی از دوستان با بنده تماس گرفتن که پیامکی مبنی بر برنده شدن یک لپ تاپ آپل دریافت کرده اند..که ذکر شده است با مراجعه به سایت rahgir24.com میتوانند نسبت به دریافت هدیه ی خود اقدام نمایند.

خوشبختانه این دوست عزیز اطلاعات رو در اختیار بنده گذاشتن و پس از مراجعه به سایت مذکور و وارد کردن رمز و کد پیگیری ساختی این وبسایت! بلافاصله صفحه ورود به درگاه پرداخت نمایش داده شد! که به راحتی پس از زدن دکمه ورود به درگاه، درگاه بانک نمایش داده میشود! اما نکته ی جالب اینجاست که آدرس بانک سرمایه sbank.ir  میباشد اما آدرس درگاه این سایت http://epayment.rahgir24.com/ میباشد! از این پس کافیست هموطنان اطلاعات حساب خود را در این صفحه وارد نمایند تا پس از زدن دکمه ی پرداخت همه ی اطلاعات حساب در سرور این سایت ذخیره و به راحتی از حساب فرد مورد نظر تمام یا قسمتی از پول توسط سایت کلاهبردار برداشت شود.

نکته جالب اینجاست که پس از وارد کردن اطلاعات حساب شما تمامی اطلاعات به ایمیل زیر که ایمیل مدیر این وبسایت میباشد ازسال خواهد شد!!!

<input type="hidden" name="your_emali" value="[email protected]"/>
برای مشاهده این ایمیل بالا کافیست سورس صفحه سایت مذکور را بررسی کنید.

نکته ی دیگر اینکه اطلاعات به آدرس زیر ارسال میشود!

"http://www.20tools.com/contact-email/mail/submit.php?send&left=FFA826&right=FFA826

متاسفانه علی الرغم تذکر و اخطار های پلیس فتا مبنی بر کلاهبردار بودن برخی سایتهای اینترنتی هنوز برخی هموطنان بدون آگاهی اقدام به وارد نمودن اطلاعات حساب های شخصی خود یا مشخصات خود در هر سایتی مینمایند.

توجه کنید که همیشه قبل از پرداخت ادرس بار صفحه را چک کنید ، اگر ادرس بانک مورد نظر را نمیدانید از طریق  گوگل به راحتی با نوشتن نام بانک مورد نظر آدرس اصلی را پیدا کرده و با آدرس درگاه پرداخت مقایسه نمایید. و پس از آن اگر آدرسها برابر بود پرداخت را انجام دهید .در غیر این صورت حتما آدرس سایت متخلف را برای پلیس فتا ارسال نمایید.

ذکر این نکته را هم لازم میدانم که هیچ سایتی بدون اطلاع قبلی به کاربران خود هدیه یا جایزه نمی دهد! و اگر هم باشد شما به هیچ وجه بدون بررسی و تحقیق اطلاعات خود را در هیچ سایتی وارد ننمایید.

 

مشاهده تصویر در اندازه بزرگ

 

ایمان برومند زاده.

منتشر شده در :2014/10/10 - 01:10|شناسه خبر: 872 25008 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه