امروز :چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۶:۳۸:۱۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج افتتاح شد

راه ملت، ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج با حضور وزیر ورزش و جوانان و مسولین محلی استان با دیدار تیم های فوتبال هنرمندان ایران و منتخب یاسوج که به دعوت وزارت کار و اتحادیه خانه کارگر ترتیب داده شده بود هم اکنون در حال برگزاری است . احداث ورزشگاه ۱۵هزار نفری یاسوج در زمینی به […]

راه ملت، ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج با حضور وزیر ورزش و جوانان و مسولین محلی استان با دیدار تیم های فوتبال هنرمندان ایران و منتخب یاسوج که به دعوت وزارت کار و اتحادیه خانه کارگر ترتیب داده شده بود هم اکنون در حال برگزاری است .
احداث ورزشگاه ۱۵هزار نفری یاسوج در زمینی به مساحت حدود ۳۳ هزار مترمربع از سال ۱۳۸۶ آغاز و با هزینه ای حدود ۳۰۰ میلیارد ریال در سال ۱۳۹۳ آماده بهره برداری گردید.
ورزشگاه شهدای یاسوج یک ورزشگاه چند منظوره با ظرفیت بیش از ۱۵۰۰۰ نفر تماشاگر است که فرم کلی آن به صورت بیضی است.
انتخاب شکل بیضی در این ورزشگاه، می تواند بیشترین میزان دید مطلوب را برای تماشاگر فراهم آورد و از ایجاد کنج نامطلوب جلوگیری کند.
این ورزشگاه دارای تجهیزات و فضاهای مناسب مطابق با استاندارد فدراسیون بین المللی فوتبال(فیفا) بوده که جهت اخذ سهمیه بازی های آسیایی مناسب است.
زمین چمن ورزشگاه یاسوج استاندارد از نوع طبیعی مخصوص مناطق سردسیری کاشت شده و سیستم آبیاری آن شامل دو سیستم اتوماتیک و دستی است. جهت جذب آبهای اضافی در بخش زیرین، زهکش اجرا شده است.
حضور در نشست کارگروه ساماندهی امور جوانان و دیدار با استاندار کهگیلویه وبویراحمد از دیگر برنامه های مهم سفر یک روزه محمود گودرزی به این استان خواهد بود.
منتشر شده در :2015/04/28 - 11:04|شناسه خبر: 8826 879 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه