امروز :چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۲۳:۳۸:۱۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

فرار مادر پس از تولد فرزندش در بیمارستان دهدشت

ک ب آنلاین: دراقدامی عجیب زنی با مشخصات جعلی پس از زایمان دربیمارستان دهدشت ، فرزندش را در بیمارستان این شهر گذاشت و فرار کرد. سه شنبه هفته گذشته زنی به مشخصات ‘ز-ج’ نام پدر:’م’ بهمراه زنی دیگر به زایشگاه بیمارستان امام خمینی دهدشت مراجعه می کند و پرسنل زایشگاه در راستای طرح تحول سلامت […]

۲۴۳۶۸_۶۰۲ک ب آنلاین: دراقدامی عجیب زنی با مشخصات جعلی پس از زایمان دربیمارستان دهدشت ، فرزندش را در بیمارستان این شهر گذاشت و فرار کرد.

سه شنبه هفته گذشته زنی به مشخصات ‘ز-ج’ نام پدر:’م’ بهمراه زنی دیگر به زایشگاه بیمارستان امام خمینی دهدشت مراجعه می کند و پرسنل زایشگاه در راستای طرح تحول سلامت و حمایت از زایمان طبیعی بدون دریافت هزینه ای، پروسه زایمان وی را انجام می دهند و نوزادسالم متولد می شود.

اما این تمام داستان نبود ،نوزادی که کمتر از یک شب قدم بدنیای ما گذاشته بود وقتی چشمتنش را باز کرد نه صدای قلب مادر را درکنارش شنید و نه سیمای مادر به چشمش آمد.

این گزارش حاکی از آن است که  این مادر پس از سلامت تقریبی نوزادش را در بیمارستان جا گذاشت و از بیمارستان خارج و تاکنون سراغی از فرزندش نگرفته است،

براساس این گزارش مشخصاتی که این خانم قبل از زایمان ودرهنگام پذیرش ارائه داده بودازقبیل نام،نام خانوادگی ،شماره تلفن همراه و.. همگی جعلی میباشد.

گفتنی است پس از فرار مادر مسئولین بیمارستان مراتب به نیروی انتظامی شهرستان گزارش دادند .

جنسیت فرزند متولدشده’ پسر’می باشد که پس از انجام فرآیند قانونی این کودک به بهزیستی دهدشت تحویل داده خواهد شد.

شایان ذکر است است با توجه به جعلی بودن مشخصات ارائه شده ،تشخیص اینکه زن موردنظر مربوط به شهرستان کهگیلویه یا دیگر شهرستانهای استان باشد درحال حاضر ممکن نیست.

منتشر شده در :2014/10/15 - 07:10|شناسه خبر: 963 1060 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه