امروز :سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۱:۱۹:۵۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

شخصیت شناسی با لبخند

خنده ی مرموز افرادی که می خواهند احساساتشان را پنهان کنند، با لب های بسته می خندند. آنها دوست ندارند کسی سر از کارشان در بیاورد و هنگام خندیدن، دندان هایشان را پنهان می کنند. فردی که چنین لبخندی به لب دارد، به احتمال زیاد رازهایی برای پنهان کردن دارد. اما اگر زمانی که فرد […]

۰۲۱

خنده ی مرموز
افرادی که می خواهند احساساتشان را پنهان کنند، با لب های بسته می خندند. آنها دوست ندارند کسی سر از کارشان در بیاورد و هنگام خندیدن، دندان هایشان را پنهان می کنند. فردی که چنین لبخندی به لب دارد، به احتمال زیاد رازهایی برای پنهان کردن دارد. اما اگر زمانی که فرد مقابل شما می خندد،در اطراف چشم و دهانش چین های متقارنی ایجاد شود، می توانید به صداقتش اعتماد کنید.
شخصیت-شناسی-با-لبخند


لبخند با دهان گشوده

اگر فردی با دهان گشوده می خندد ، برای این فرد جالب هستید و او دوست دارد بیشتر با شما آشنا شود. اگر با فردی روبه  رو هستید که در زمان خندیدن دندان های بالایش را نشان می دهد، بدانید از معاشرت با شما لذت می برد.
شخصیت-شناسی-با-لبخند


لبخند گیج کننده

یادتان نرود لبخند واقعی تمام چهره را درگیر می کند. لبخند بعضی از افراد، نمی تواند شخصیت شان را نشان دهد. آنها زمانی که لبخند می زنند در هر گوشه از چهره شان احساسات متناقضی را نشان می دهند و نمی گذارند طرف مقابلشان از احساساتشان سر در بیاورد.
شخصیت-شناسی-با-لبخند
لبخند اجباری
اگر فرد مقابلتان در زمان خنده تنها دهانش را حرکت می دهد، باید بگوییم لبخند او یک لبخند ساختگی است. لبخندی که خیلی سریع ظاهر می شود و بیشتر از یک لبخند طبیعی است لبخندی ساختگی و مصنوعی نامیده می شود. احتمالا فردی که این لبخند را بر لب دارد، به اجبار با شما موافق شده است یا به زور شما را تحمل می کند.
شخصیت-شناسی-با-لبخند
با دهان کج می خندد
گوشه لبی که هنگام لبخند زدن به سمت پایین کج شده به شما می گوید با یک فرد شیطان و بازیگوش روبه رو هستید. کسی که به این شکل می خندد، با چشمانش به شما نگاه می کند و می توانید از نگاهش بفهمید که نقشه ای برایتان کشیده است.

لبش را  گاز می گیرد
بسیاری از ما در مواقعی که رفتار نادرستی را انجام داده ایم، این واکنش را از دیگران دریافت کرده ایم. روانشناسان می گویند گاز گرفتن لب نشانه استرس و تنش است. از نظر آنها این واکنش گاهی می تواند نشانه تمرکز بالا هم باشد.

معنی این حرکات چیست؟
مکیدن انگشت
مکیدن انگشت فقط یک رفتار کودکانه نیست. بسیاری از بزرگسالان هم از این رفتار به عنوان واکنش به موقعیت های استرس زا و برای کسب آرامش استفاده می کنند. آدم های همیشه مضطرب معمولا این رفتار را به عادت تبدیل می کنند و گاه و بیگاه انگشت شان را می مکند. برای اینکه آنها عادت شان را ترک کنند، باید ریشه اصلی اضطرابشان را پیدا و  آن را درمان کنید.

جویدن خودکار
این دسته از آدم ها هم از همان مشکل افرادی رنج می برند که ناخن خود را می جوند. آنها هم می خواهند با کارهایی مثل مکیدن انگشت یا جویدن خودکار  به آرامش درونی برسند. ممکن است این رفتار آنها یک واکنش لحظه ای باشد، اما امکان دارد چنین عادتی بیش از حد در آنها ریشه دوانده باشد و برای برطرف کردن آن، نیاز به جایگزین کردن رفتارهای دیگر یا کمک یک روانشناس وجود داشته باشد.

دست به دهان است

آدم هایی که هنگام حرف زدن دستشان را روی دهنشان می گیرند، می خواهند خودشان را سرکوب کنند. اغلب آنها به طور ناخودآگاه این کار را انجام می دهند تا خودشان را از شوک یا احساس خجالتی که گرفتارش شده اند، نجات دهند.

جویدن لب
آدم های عصبانی، لب پایین خود را جویده و سرشان را تکان می دهند. برای آنها جویدن لب راهی برای رسیدن به آرامش و فراموش کردن عوامل استرس زاست. شاید چنین فردی در لحظه ای که لب هایش را می جود، دلیلی برای عصبی بودن داشته باشد و شاید هم از یک خشم درونی و عصبانیت همیشگی رنج ببرد.

منبع : bartarinha.ir
منتشر شده در :2014/09/24 - 08:09|شناسه خبر: 285 657 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه