امروز :شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۰۵:۱۵:۱۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

با همکاری مجموعه ندای جوان؛ برگزاری جلسات پرسش و پاسخ نامزدهای دور یازدهم مجلس شورای اسلامی

به همت مجموعه ندای جوان شهرستان کهگیلویه، جلسات پرسش و پاسخ نامزدهای انتخاباتی دور یازدهم مجلس شورای اسلامی با حضور شهروندان برگزار می شود. به گزارش راه ملت، به همت مجموعه ندای جوان شهرستان کهگیلویه، نشست هماهنگی پرسش و پاسخ نامزدهای انتخاباتی دور یازدهم مجلس شورای اسلامی با حضور نمایندگان این نامزدها در سالن اجتماعات […]

به همت مجموعه ندای جوان شهرستان کهگیلویه، جلسات پرسش و پاسخ نامزدهای انتخاباتی دور یازدهم مجلس شورای اسلامی با حضور شهروندان برگزار می شود.

به گزارش راه ملت، به همت مجموعه ندای جوان شهرستان کهگیلویه، نشست هماهنگی پرسش و پاسخ نامزدهای انتخاباتی دور یازدهم مجلس شورای اسلامی با حضور نمایندگان این نامزدها در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور دهدشت برگزار شد.

در ابتدای این نشست محسن موسویان معظم، ندای جوان را متشکل از افرادی بدون مرزبندی سیاسی و قومی و قبیله ای عنوان و افزود: مجموعه ندای جوان ۶ سال است که تشکیل شده و در انتخابات شورای پنجم بیشترین تاثیرگذاری را داشته است.

این عضو مجموعه ندای جوان از تهیه اقلام مورد نیاز برای مناطق محروم دیشموک، نشست و رفع آسیب های اجتماعی دیشموک و برگزاری جلسات پرسش و پاسخ کاندیدای انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی به عنوان سه مصوبه مهم ندای جوان نام برد و تصریح کرد: اقلام مورد نظر تهیه، نشست آسیب های اجتماعی برگزار شد و هم اکنون در حال اجرای مصوبه سوم هستیم.

وی با بیان اینکه جلسات پرسش و پاسخ نامزدها هر هفته ای یکبار برگزار می شود، گفت: نامزدها بر اساس قرعه کشی انتخاب می شوند و از جبهه های مختلف و کلیه جریانات سیاسی سوال پرسیده می شود.

موسویان معظم، هدف مجموعه ندای جوان از این نشست را برجسته کردن پتانسیل های افراد، تفهیم کردن شاخصه ها به مردم و جلوگیری از برخی سوالات مغرضانه عنوان کرد.

در این نشست نمایندگان برخی نامزدها از جمله آقای فرهمند نماینده ابراهیم جعفری، شهریار جمالی معتمد آقای کامرانی، آقای کشاورز نماینده فرزاد نجات نیا، شهرام مومن نسب نماینده عدل هاشمی پور و ضیا الدین طبیب زاده نماینده حجت الاسلام سید محمد موحد حضور داشتند که هر کدام نقطه نظریات خود را بیان کردند.

شهریار جمالی معتمد آقای کامرانی، خود را دوست دار فضای گفتمانی دانست و با بیان اینکه فضای گفتمانی باعث آگاهی بخشی می شود، گفت: فضای مجازی فرصتی را به وجود آورده که افراد با سلایق متفاوت مسئولان را نقد می کنند، همه اینها پتانسیل و لازمه پیشرفت و توسعه سیاسی است.

در ادامه کشاورز نماینده سید فرزاد نجات نیا، انتظار خود از موسسه ندای جوان را روشنگری برای مردم عنوان و اظهار کرد: امیدوارم پرسش و پاسخ ها به گونه ای برگزار شود که تبعات منفی در بر نداشته باشد.

شهرام مومن نسب نماینده عدل هاشمی پور، مجموعه ندای جوان را مجموعه ای مطالبه گر و بدون وابستگی سیاسی دانست و ابراز امیدواری کرد که خروجی این جلسات موجب هم افزایی و بدون حاشیه باشد.

وی با بیان اینکه در چنین جلساتی معمولا اخلاق ذبح می شود، گفت: انتظار داریم رقابت ها سازنده و طراح سوالات افرادی دارای تخصص و مطالبات مردمی را در اولویت قرار دهند.

در پایان موسویان معظم با بیان اینکه ما برای بودن آمده ایم و نه اینکه غرض ورزی داشته باشیم، گفت: سوالات توسط کارشناسان استانی طرح وسوال هر نامزد متفاوت و مختص خود آن نامزد هست و تجمیع نمایندگان با مناظره رو در رو هنوز در شهرستان کهگیلویه بسترسازی نشده و چنین ظرفیتی وجود ندارد.

مقرر شد اولین جلسه پرسش و پاسخ کاندیدای دور یازدهم مجلس شورای اسلامی از ۳۰ آبان با حضور دانشجویان و عموم مردم در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد دهدشت برگزار شود و سایر جلسات نامزدها هر هفته ای یکبار در همین سالن برگزار خواهد شد.

منتشر شده در :2019/11/08 - 12:11|شناسه خبر: 43333 4539 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

  1. ناشناس گفت:

    با سلام
    از مطالب ارائه شده توسط همه نمایندگان در گزارشتون استفاده نکردید .

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه