امروز :چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۱۰:۴۲:۵۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

سردار عدل هاشمی در جشن حامیان خود در دهدشت

ضرورت پایان بخشیدن به انواع سوءظن‌ها جهت پیشرفت کهگیلویه

منتخب مردم کهگیلویه در مجلس دهم شورای اسلامی خواستار نهادینه شدن تعامل، وحدت و همدلی و کنار زدن انواع حاشیه ها، سوءظن ها و بدبینی ها برای رفع عقب ماندگی کهگیلویه شد.

به گزارش خبرنگار راه ملت:  همایش قدردانی سردار عدل هاشمی پور منتخب مردم کهگیلویه بزرگ در حماسه هفتم اسفند با حضور پرشور مردم در استادیوم ورزشی دهدشت برگزار شد.

عدل هاشمی پور در ابتدا ضمن تقدیر و تشکر از همه نامزدهای انتخاباتی و مسئولان اجرایی، سیاسی، فرمانداران، بخشداران، نیروهای نظامی انتظامی،بانوان، دانشجویان، فرهنگیان، ستاد انتخابات، کارگزاران، اعضای شورای نگهبان، ورزشکاران، ایلات و طوایف و همه اقشار مختلف، به تشریح زمان شناسی از دیدگاه امام علی(ع) پرداخت و افزود: زمان شناسی جلوه های گوناگونی دارد، دنیا همیشه بر یک پاشنه نمی ماند، ثروت، مقام و قدرت همه رفتنی هستند، چه بسیار بالانشینان که زیردست شدند و چه امیران معزول شدند.

وی مجلس دهم را مجلسی دارای اهمیت بالا عنوان و با بیان اینکه عملکرد ما فوق العاده موثر خواهد بود، مهم ترین مشکل کنونی جامعه را مشکلات اقتصادی عنوان و تصریح کرد: امیدوارم بتوانم دغدغه این مردم خصوصا جوانان را که روح انقلابی و فداکاری و ایثار دارند برطرف نمایم.

منتخب مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی از ورود خود در وزارتخانه‌ها برای عملی کردن شعارها و تعهدات خویش در نطق های انتخاباتی‌اش خبر داد و افزود: بنده تعهد دادم و باید پاسخگو باشم اگر به شعارها و حرف هایی که زدم پایبند نباشم در کوتاه ترین مدت محبوبیت خود را در بین مردم از دست خواهم داد.

به گفته هاشمی پور هر آمدنی رفتنی دارد و چقدر خوب است انسان با نام و نشان خوب با مردم خداحافظی کند.

وی خود را شخصی میدانی، عملیاتی و پایدار عنوان و با بیان اینکه اهل تعامل هستم و همه کارها و برنامه ها از جمله پتروشیمی، معادن، جاده پاتاوه دهدشت، کشاورزی و سیمان سپو را رصد کرده ام گفت: بنده نقشه راه خود را در این مدت کوتاه آماده کرده ام و بر این باور هستم بدون نقشه مهندسی نمی شود به هدف رسید.

هاشمی پور با بیان اینکه مردم در این انتخابات به ندای رهبر خویش لبیک گفتند، فرد منتخب را نماینده همه مردم کهگیلویه دانست و عنوان کرد: فرهنگ، سیاست و تدبیر من با مسایل جناح بندی و سیاست زدگی کاملا مخالف است.

منتخب مردم کهگیلویه در مجلس دهم شورای اسلامی خواستار نهادینه شدن تعامل، وحدت و همدلی و کنار زدن انواع حاشیه ها، سوءظن ها و بدبینی ها برای رفع عقب ماندگی کهگیلویه شد.

هاشمی پور عنوان کرد: اگر سرعت ها را بالا نبریم و به حاشیه ها پایان ندهیم مطمئن باشیم که آیندگان هرگز ما را نخواهند بخشید، هر چه به اختلافات دامن زده شود روز به روز عقب تر خواهیم بود و در آینده‌ای نزدیک این شهرستان خالی از سکنه خواهد شد.

وی عنوان کرد: با توجه به آشنایی که از محور پاتاوه- دهدشت دارم طبق صحبت هایی که طی این مدت از همه نخبگان گرفته ام این پروژه در سال جدید دوباره کلید خواهد خورد.

هاشمی پور از راه اندازی دفاتر خود در دیگر بخش ها و شهرستان های کهگیلویه بزرگ خبر داد و تصریح کرد: در این دفاتر رابط میان من مردم مشخص و درخواست های شما را به صورت آنلاین به تهران منتقل می کنند، انسان های با نفوذ در وزارتخانه مشکلات شما را رصد و به صورت آنلاین به به شهرستان گزارش می دهند.

منتخب مردم کهگیلویه در مجلس دهم مسئولیت خود در این مسیر را باری سنگین دانست و با بیان اینکه این بار سنگین را حمل خواهم کرد گفت: کارهای سنگین برای انسان های سنگین آفریده شده و من بارها گفته ام خدایا زنده باشم و روزی برسد که دیگر هیچ جوان بیکاری در این شهرستان پیدا نشود.

منتشر شده در :2016/03/17 - 11:03|شناسه خبر: 25223 2441 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه