امروز :پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت : ۰۷:۰۴:۱۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

استاندار کهگیلویه وبویراحمد

نامزدهای انتخابات در استان تنها به اصول رقابت سالم فکر کنند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به رعایت حقوق نظام، مردم، کاندیداها، حریم قانون و ضوابط در انتخابات از منظر شکلی و محتوایی تأکید کرد و افزود: هیچ سازمان یا دستگاهی به جز شورای نگهبان و وزارت کشور تحت عنوان اجرای قانون انتخابات یا نظارت، مجاز به دخالت در انتخابات نیستند

راه ملت: به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، سید موسی خادمی ظهر امروز در جمع کاندیداهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همه کسانی که وارد عرصه انتخابات شدند و به عنوان نامزد در این انتخابات شرکت می‌کنند و دست‌اندرکاران اجرای انتخابات باید تلاش کنند تا اصل اجرای قانون انتخابات که حضور باشکوه و برگزاری سالم انتخابات است مدنظر باشد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر رعایت قانون در تمام مراحل افزود: کسی که به دنبال جایگاه قانونگذاری است باید در تمام مراحل انتخابات قانون را سرلوحه کار قرار دهد.

وی بر ضرورت رعایت ادبیات و منش اخلاقی و قانونی در تبلیغات نامزدها، تاکید کرد و افزود: انتخابات مظهر رقابت منطقی و قابل قبول است و نباید تبلیغات انتخاباتی با قانون‌شکنی همراه باشد و نامزدهای انتخاباتی از تبلیغات ناسالم دوری کنند.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه با حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات، آنچه به نفع و مصالح انقلاب و نظام است، رقم می‌خورد، گفت: اصول ما مجریان هم در این انتخابات اجرای قانونی، زمینه مشارکت باشکوه مردم و تأمین کامل سلامت انتخابات است.

خادمی با اشاره به اینکه دو امر جلب اعتماد و اطمینان مردم و تضمین سلامت و امنیت انتخابات و انسجام و همگرایی مردم در انتخابات برای ما مجریان انتخابات مهم است، افزود: تحقق قوانین و مقررت انتخاباتی را از منظر شکلی و محتوایی رصد می‌کنیم.

وی تصریح کرد: انتخابات آبروی استان است و رقابت منطقی و قابل قبول و انتخاب فرد اصلح معیاری است که استان را به سمت رشد و توسعه ملی سوق می‌دهد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خطاب به نامزدهای انتخاباتی گفت: شما بدون دغدغه به اصول و قواعد انتخابات و رقابت سالم فکر کنید که همه ما مکلف هستیم بر اساس دیدگاه امام راحل و منویات مقام معظم رهبری و تحقق بهینه قوانین و مقررات انتخاباتی حرکت کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به رعایت حقوق نظام، مردم، کاندیداها، حریم قانون و ضوابط در انتخابات از منظر شکلی و محتوایی تأکید کرد و افزود: هیچ سازمان یا دستگاهی به جز شورای نگهبان و وزارت کشور تحت عنوان اجرای قانون انتخابات یا نظارت، مجاز به دخالت در انتخابات نیستند.

خادمی تصریح کرد: نامزدهای انتخاباتی باید نسبت به وعده‌هایی که عملی نمی‌شود، تخریب رقیب، راه‌اندازی کاروان‌های تبلیغاتی، ورود افراد با اسلحه و دامن زدن به مسائل قومی و قبیله‌ای دوری کنند.

 

منتشر شده در :۱۳۹۴/۱۱/۲۵ - ۰۱:۱۱|شناسه خبر: 23165531 بازدید
گزارش خطا:
برچسب ها:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه