امروز :دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۱۷:۵۱:۰۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

عدالت استخدامی در ادارات کهگیلویه و بویراحمد رعایت شود

مجید محنایی با بیان اینکه مدیران استان نباید حتی در استخدام‌های شرکتی و قراردادی ایجاد شائبه نمایند، اظهار داشت: مردم استان فقر را تحمل می کنند اما تبعیض را نه، مردم کهگیلویه و بویراحمد تحمل نخواهند کرد که یک فرد به صورت غیر ضابطه‌مند استخدام شود.

مجید محنایی با بیان اینکه مدیران استان نباید حتی در استخدام‌های شرکتی و قراردادی ایجاد شائبه نمایند، اظهار داشت: مردم استان فقر را تحمل می کنند اما تبعیض را نه، مردم کهگیلویه و بویراحمد تحمل نخواهند کرد که یک فرد به صورت غیر ضابطه‌مند استخدام شود.

وی با بیان اینکه تبعیض در استخدام نه فقط یک استخدام غیر ضابطه‌مند است بلکه به وجهه مدیریت در نظام جمهوری اسلامی آسیب می‌زند، خاطر نشان کرد: سیاست های کلی نظام اداری از ایجاد فرصت برابر برای همه در استخدام سخن می‌گوید، پس چه اشکالی دارد مدیران نیروهای قراردادی را نیز با همین ایجاد فرصت برابر برای همه استخدام نمایند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از نبود ابزار نظارت در این زمینه خبر داد و افزود: ما به دنبال اجرای عدالت استخدامی هستیم اما بعضا مدیران استدلال هایی انجام می‌دهند که ما را قانع می کند و در برخی استخدام ها نیز بعضی سوء تفاهم ها وجود دارد که باید برطرف شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار  با اشاره به اینکه کهگیلویه و بویراحمد همچنان در رده‌های آخر جدول اشتغال قرار دارد، تصریح کرد: در گذشته استان ما عقب نگه داشته شد و دولت در استان‌های برخوردار صنایع و کارخانه‌ها را ایجاد کرد و حالا دولت جهت سرمایه گذاری منع قانونی دارد و تنها می‌تواند بسترها را فراهم کند.

محنایی بیان کرد: استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تشکیل کمیته‌هایی در تهران با حضور افراد صاحب‌نظر به دنبال شناسایی موسساتی بود که می‌توانستند در استان سرمایه‌گذاری کنند که با آنها رایزینی‌های لازم جهت سرمایه‌گذاری در استان انجام شود.

وی با بیان اینکه اشتغال با حضور صنایع ایجاد می‌شود، عنوان کرد: در استان کهگیلویه و بویراحمد مردم اغلب به دنبال اشتغال دولتی هستند که این تفکر در جامعه باید تغییر کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به احیای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور اشاره کرد و گفت: این سازمان در نظم دادن به بودجه‌های استان‌ها و جلوگیری از تکرار پروژه های عمرانی که بودجه ندارند مؤثر است.

محنایی افزود: مثلا در استان کهگیلویه و بویراحمد تمام عملیات‌های راهسازی همزمان با هم شروع شدند که همه در حال اجرا هستند اما سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور می تواند به این فعالیت‌ها نظم ببخشد.

منتشر شده در :2015/01/08 - 02:01|شناسه خبر: 2772 603 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه