امروز :سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ساعت : ۲۳:۱۵:۴۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

بزرگواری :جز ۱۷۰ نماینده ای که از رحیمی پول گرفتند نیستم/به رحیمی گفتم “مرتیکه معامله گر!”

نتایج کارشناسی وزارت نفت در گازرسانی به دیشموک و چاروسا را توافق در cng یا lng دانست و با مکلف کردن شهرداران این شهرها به ارائه نقشه مطابق طرح تفصیلی به شرکت گازخبرداد.

حجت الاسلام بزرگواری درگفتگوبا خبرنگار ما ،ماحصل سفر خود به دیشموک را  طراحی گازرسانی با cng در بهمن ماه  و پس از انجام محاسبات تا فروردین آماده پیمان خواهد شد.

نماینده چهارشهرستان کهگیلویه وبویراحمد درپاسخ به سوال خبرنگار راک نیوز مبنی بر حکم صادره برای محمدرضا رحیمی و متعاقب آن نامه رحیمی که درآن از کمک به ۱۷۰ نماینده مجلس درانتخابات یادکرده بود گفت : من جز ۱۷۰ نماینده ای که رحیمی نام برده نیستم .

نماینده دوره هشتم ونهم مجلس شورای اضافه کرد : کمک رحیمی به ستادهای انتخاباتی بوده و من وآقا ی هدایتخواه جزء دریافت کنندگان کمک وی نبودیم.

سیدعلی محمدبزرگواری درادامه افزود : من از اول با انتخاب وی به معاون اولی مخالف بودم وهرگز جزء ۲۱۱ نماینده ای که درحمایت از رحیمی امضاء کرده بودند نبودم.

عضوکمسیون کشاورزی مجلس ازدرگیری  لفظی خود با رحیمی در صحن مجلس خبرداد.بزرگواری از نارضایتی خود نسبت به عملکرد رحیمی سخن گفته و میگوید درصحن مجلس به رحیمی گفتم “مرتیکه معامله گر” که حاج آقا ابوترابی فرد و مهندس باهنر بعدا ما را آشتی دادند.

بزرگواری از دلایل تضادخود با رحیمی تاخیر در اعلام شهرستان چرام را ذکر میکند و اضافه میکند قرار بود اول چرام درکهگیلویه وبویراحمد شهرستان شود بعد باشت اما با موافقت رحیمی اول باشت بعنوان شهرستان معرفی گردید./آریا

منتشر شده در :2015/02/01 - 01:02|شناسه خبر: 3224 624 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه