امروز :دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۰۰:۰۶:۰۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

عدل هاشمی‌پور در نشست انجمن‌های فرهنگی و هنری در دهدشت:

هرگز وارد بازی سیاسی نمی‌شوم/تو هستی که به کما رفته‌ای نه پتروشیمی!!

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیاسی بازی چیزی جز فرصت سوزی به همراه ندارد گفت: این هنرمندان هستند که می توانند با هنر خود محرومیت ها را ترسیم کنند.

راه ملت: عدل هاشمی‌پور در نشست انجمن‌های فرهنگی و هنری در دهدشت، هنرمندان را سرمایه‌های ارزشمند برای یک جامعه عنوان و با بیان اینکه نسبت به این  قشر از جامعه بی‌تفاوت نبوده و نیستم، اظهار کرد: شاید استعداد شما را در این حوزه نداشته باشم اما دغدغه‌های هنری بنده اگر از شما بیشتر نباشد، کمتر نیست.

وی نیازمندی‌های شهرستان کهکیلویه را فراتر از آن چیزی که دیده می شود دانست و گفت: بنده یک نفر هستم و نمی‌دانم بار توسعه نیافتگی، بن بست بودن راه ها و یا پروژه‌های زخمی ۱۲ ساله را به دوش بکشم.

نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عملیات خاکبرداری پتروشیمی دهدشت به اتمام رسیده و ساختمان های غیر صنعتی به مناقصه رفته است، عنوان کرد: هنوز عده‌ای نمی خواهند بفهمند و می‌گویند پتروشیمی دهدشت به کما رفته است، این تو هستی که در کما هستی و نمی توانی این همه پیشرفت را ببینی.

وی خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهید مهاجرت بی رویه نداشته باشیم باید چپ و راست، جناح بندی‌ها و این بازی های سیاسی را تمام کنیم.

هاشمی پور منابع دولت را نامحدود دانست و خواستار جذب خیرین به شهرستان جهت برطرف شدن معضلات و مشکلات منطقه شد.

وی از بهره برداری مدرسه سه کلاسه مورخانی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: اعتباری بالغ بر ۴۵۰ میلیون تومان برای این مدرسه در نظر گرفته شد.

هاشمی پور با بیان اینکه هر روز عده‌ای دنبال موانع هستند و نمی گذارند کارها به درستی پیش رود، عنوان کرد: این هنرمندان هستند که می توانند با هنر زیبای خود محرومیت را ترسیم کنند.

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هرگز خود را وارد بازی‌های سیاسی نخواهم کرد چرا که جز فرصت سوزی چیزی به همراه نخواهد داشت، تصریح کرد: اگر چیزی در سیاست بازی بود الان این وضعیت شهرستان ما نبود.

هاشمی‌پور در پایان با توجه به مشکلات حوزه هنری شهرستان، خواستار تعامل انجمن‌ها با دفتر نماینده و اولویت بندی مشکلات آنها شد و عنوان کرد: آن چیزی که از عهده‌ام بر بیاید کوتاهی نخواهم کرد.

نکته جالب این مراسم گریه سردار هاشمی پور بعد از حرف زدن در مورد بیکاری در کهگیلویه بزرگ بود.

 

 

منتشر شده در :2017/10/13 - 07:10|شناسه خبر: 32743 730 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه