امروز :شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ساعت : ۱۰:۱۰:۳۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

واکنش وزیر اطلاعات به یک خبر درباره فرزندش

حجت‌الاسلام علوی در جشن سالگرد انقلاب در قم با تاکید بر اینکه دولت از نقد منصفانه استقبال می‌کند گفت: دولت به دنبال جمع‌کردن همه گروه‌ها ذیل پرچم انقلاب و رهبری است.

حجت‌الاسلام سید محمود علوی در جشن سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که از سوی جبهه پیروان خط امام و رهبری استان قم در مسجد حضرت زین العابدین(ع) برگزار شد، با تبریک یوم‌الله ۲۲ بهمن، گفت: انقلابی که برای احیا و اجرای احکام اسلام به پا شده است، با اجرای احکام می‌توان حفظش کرد، برای حفظ آن نمی‌توان پا روی احکام اسلام گذاشت و با هیچ توجیهی نیز قابل قبول نیست که دروغ بگوییم، هتک حرمت کنیم، تهمت بزنیم، شایعه دروغ بیان کنیم تا رقیب سیاسی خود را به زمین بزنیم و بعد ادعا کنیم که انقلاب و اسلام را حفظ می‌کنیم؛ اینها با فرهنگ انقلاب، اسلام، امام و رهبری که تداوم گام‌ به گام و دقیق امام(ره) است جور در نمی‌آید.

به قرآن قسم فرزند من هیچ کاری به وزارت اطلاعات ندارد

وی افزود: برخی حرکت‌هایی کردند که به خیال خودشان دارند از انقلاب، اسلام و ولایت دفاع می‌کنند و مقام معظم رهبری آن حرکت‌‌ها را تقبیح کردند؛ پیش از تقبیح حضرت آقا فکر می‌کردند که هنر کرده‌اند، کار قهرمانانه‌ کرده‌اند؛ این کارها یعنی خروج از چارچوب طبیعی نظام و انقلاب؛ برای حفظ انقلاب مگر می‌شود حرمت‌ها را شکست؟ اکنون بولتن‌هایی به دست ما می‌رسد که مرتبط با ما است و دروغ ۱۰۰ درصد است.

حجت‌الاسلام علوی خاطرنشان کرد: می‌گویند که جلسه‌ای میان فلانی، دکتر روحانی و فلان وزیر صورت گرفته که فلان صحبت‌ها بیان شده است، به این کلام‌الله مجید به این قرآن اصلا چنین جلسه‌ای نبوده است که چنین صحبت‌های بیان شود؛ من نمی‌دانم اینها چگونه می‌خواهند با دروغ گفتن ولایت، انقلاب و اسلام را حفظ کنند؛ یا می‌گویند حاج حسن آقا به فلانی سفارش کرده است که این فرد را به وزارت اطلاعات ببرید و پسر فلانی نیز در فلان حوزه و فلان تاریخ با ایشان ملاقات کرده است، به همین قرآن قسم اسم آن فردی را که گفته‌اند من اصلا نمی‌شناسم کیست و حاج حسن آقای خمینی یک بار به بنده سفارش نکرده است که کسی را ببرم اطلاعات؛ بنده آن حوزه را نمی‌دانم کجاست.

پسر بنده نیز به کارهای وزارت هیچ کاری ندارد، فقط وزارت بنده باعث دردسر او شده است، وکیل پایه یک دادگستری است که بیچاره شده است و به من می‌گوید پدر کدام کار را بپذیرم و کدام را نپذیرم، گفتم هر کاری مربوط به وکالتت است بپذیر و هر کاری که به سبب پسر فلانی بودن مراجعه کردند قبول نکن، گفت منم این اساس را قرار داده‌ام؛ گفتم تحمل کن، این‌ها برای خدمت است؛ بعدش از پسرم پرسیدم گفت من نه چنین کسی را می‌شناسم و نه چنین حوزه‌ علمیه‌ای را بلدم و نه چنین دیداری بوده است.

وی تأکید کرد: خب این دروغ‌ها برای چه است؟ می‌خواهید با این دروغ‌ها اسلام و انقلاب را حفظ کنید؟ ولایت مداری را حفظ کنید؟ بنده به عنوان عضو کوچک دولت تدبیر و امید، برای ما در وزارت اطلاعات آن چه مهم است کار اطلاعاتی و خدمت به مردم در چارچوب شرع، اخلاق و قانون کشور است؛ در این چارچوب نیز بهترین کارهای اطلاعاتی صورت می‌گیرد، افراد اشتباه می‌کنند که خیال می‌کنند در این چارچوب نمی‌توان کار اطلاعاتی کرد، در حالی که خیلی مؤثرتر و زیباتر می‌توان خدمت کرد.

منتشر شده در :2015/02/10 - 05:02|شناسه خبر: 3673 752 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه