امروز :پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ساعت : ۲۱:۰۹:۱۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

استاندار کهگیلویه و بویراحمد؛

هر فرمانداری به هر دلیلی نمی تواند در انتخابات بی طرف باشد خودش کنار برود/هر گونه عزل و نصب در استان ممنوع شد

نشست هم اندیشی با حضور اعضای هیات های اجرایی مراکز حوزه های انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

راه ملت: به گزارش راه ملت، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست، با اشاره به اینکه اعضای هیات های اجرایی متشکل از معتمدین مردم مناطق مختلف استان هستند، عنوان کرد: انتظار می رود با رعایت امانت داری در برگزاری هرچه بهتر این انتخابات ما را یاری کنید.

وی با تاکید بر اینکه فرمانداری که به عنوان سرباز جمهوری اسلامی انتخاب شده باید با اقتدار انجام وظیفه کند، تصریح کرد: هر فرمانداری به هر دلیلی نمی تواند در این انتخابات بی طرف باشد خودش کنار برود.

نماینده ارشد اجرایی استان اظهار داشت: کوچک ترین خدشه ای نباید به آراء مردم وارد شود و ما باید با همدلی و عملکرد مطلوب خود زمینه اطمینان مردم را فراهم کنیم.

وی تاکید کرد: حمایت یک مسئول از کاندیدای خاص مطلقاٌ برای ما قابل پذیرش نیست و در صورت مشاهده چنین موردی در اسرع وقت برخورد خواهد شد.

کلانتری با بیان اینکه مسئولان باید از هرگونه جانبداری خودداری کنند، افزود: روحیه بی طرفی و امانت داری در بین مسئولان و اعضای هیات اجرایی تقویت شود.

وی با اشاره به اینکه دشمن برای انتخابات برنامه ها دارد، گفت: نباید اجازه دهیم سناریوی دشمن برای انتخابات مجلس پیاده شود.

کلانتری خواستار نظارت دقیق برای هرچه بهتر برگزار کردن انتخابات شد و گفت: فرمانداران و اعضای هیات اجرایی شعبه به شعبه امکانات، وضعیت ترافیکی، تردد،برق اضطراری، کاربران رایانه، پشتیبانی و …را رصد و در صورت وجود مشکل نسبت به رفع آن در کمترین زمان ممکن اقدام کنند.

کلانتری بر جلوگیری از هرگونه شائبه و بی اعتمادی در ذهن مردم تاکید کرد و افزود: هرگونه عزل و نصب در شهرستان ها ممنوع و در مرکز استان باید قبل از هرگونه اقدامی با رئیس ستاد انتخابات استان هماهنگی انجام شود.

وی در خصوص برگزاری آئین های افتتاح و کلنگ زنی نیز گفت: افتتاح یا کلنگ زنی موردی نداریم مگر در ایام دهه مبارک فجر که با حضور مسئولان کشوری انجام می شود.

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه بار اصلی برگزاری انتخابات از صفر تا صد ،روی دوش فرمانداران سنگینی می کند، گفت: هرگونه تخلفی را در هر مرحله ای مشاهده کنیم به طور قطع برخورد می کنیم.

کلانتری تصریح کرد: نظام، دولت و ملت همه خواستار برگزاری انتخاباتی بی طرفانه و سالم هستند و ما باید در این خصوص به رسالت واقعی خود عمل کنیم.

وی با تاکید بر اینکه قانون فصل الخطاب است، گفت: بدون هیچ مماشاتی رعایت قانون و حرکت در ریل قانون انتخابات در دستور کار است.

منتشر شده در :۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۸:۱۰|شناسه خبر: 44820162 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه