امروز :چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۱۴:۴۷:۰۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

راه‌اندازی خدمات تری جی (۳G) در چرام

رئیس مخابرات شهرستان کهگیلویه از راه‌اندازی خدمات تری جی (۳G) در چرام خبر داد.

ارسلان نیکدارجمال، شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این شرکت در سال ۸۸ به بخش خصوصی واگذار شده است، اظهار کرد: یک سری از خدمات این شرکت خصوصی و بخش دیگری در دست دولت است.

رئیس مخابرات شهرستان کهگیلویه با اشاره به اینکه اینترنت پرسرعت در دست کار دولت بوده و شرکت مخابرات فقط به عنوان پیمانکار خدمات رسانی می‌کند، عنوان داشت: در شهرستان چرام ۱۰ سایت موبایل و ۶ جی‌اس ام وجود دارد و در آینده نزدیک در شهر چرام خدمات تری جی (۳G) راه‌اندازی خواهیم کرد.

وی به مشکل آنتن دهی تلفن همراه و اینترنت در روستای بردیان و شهرک صنعتی چرام نیز اشاره داشت و گفت: با همکاری شرکت مخابرات استان و پیگیری‌های فرماندار شهرستان، مشکل آنتن‌دهی و اینترنت این روستا رفع شد ولی متاسفانه استقبالی از اینترنت پرسرعت در این روستای بزرگ نشده است.

این مسئول، بزرگترین مشکل و مانع بر سر راه خدمات رسانی این شرکت به مردم را سرقت کابل و ترانس‌های ارتباطی دانست و خاطرنشان کرد: در سال گذشته در شهرستان چرام ۴۰ مورد سرقت داشتیم که مشکلات زیادی برای مردم و شرکت مخابرات به وجود آورده است.

نیکدارجمال همچنین از آغاز به کار برای راه‌اندازی سایت‌های موبایل روستاهای سواری، مندان، بناری و القچین علیا خبر داد و گفت: با تخصیص بودجه برای این کار، فعلا در مرحله تعیین پیمانکار هستیم و خدمات وای‌فا اینترنت برای این روستاها راه اندازی خواهد شد.

وی، افزود: تنها روستاهایی که هنوز مشکلات آنها رفع نشده، دو روستای توگبری و گره‌ای است که مشکلات زیادی برای خدمات رسانی به آنها وجود دارد.

این مسئول در رابطه با مشکلات آنتن‌دهی و اینترنت روستای آرند نیز، متذکر شد: روستای آرند بنا به جمعیت آن، خدمات آن زیر نظر دولت و سازمان نوآوری فناوری و اطلاعات استان بوده و مربوط به مخابرات استان نیست.

رئیس مخابرات شهرستان کهگیلویه با بیان مشکلات مالی این شرکت در استان، تاکید کرد: بدهکارترین استان به مخابرات مربوط به استان کهگیلویه و بویراحمد است که ۶۶ درصد از مشترکین آن بدهکار هستند.

وی در ادامه با بیان اطلاعاتی از مخابرات شهرستان چرام، گفت: تعداد مشترکین تلفن شهرستان چرام ۴ هزار و ۸۶۵ مورد بوده که ۳ هزار و ۶۵۰ مورد آن قطع هستند.

وی درآمد شرکت مخابرات شهرستان چرام را در دو ماه ۱۸ میلیون تومان و مطالبات در دست مردم را ۲۱۱ میلیون تومان دانست.

نیکدارجمال، خدمت رسانی بهتر در این زمینه را منوط به پرداخت مطالبات از سوی مردم دانست.

منتشر شده در :2015/03/06 - 01:03|شناسه خبر: 5244 919 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه