امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۷:۱۹:۰۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

بارش ها تا دوشنبه ادامه دارد

این سازمان به هموطنان توصیه کرد: بویژه برای تردد در مسیرهای کوهستانی و گردنه ها و اقامت در حاشیه رودخانه ها، تدابیر لازم اتخاذ شود تا ضمن حفظ ایمنی از آسیبهای احتمالی جلوگیری شود.

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: سامانه فعال بارشی که ازاواخر پنجشنبه وارد کشورشد،انتظارمی رود بتدریج بابارش باران گاهی رعدوبرق، وزش باد،درمناطق مستعد درجنوب غرب و جنوب کشور بارش تگرگ و درمناطق کوهستانی رشته کوه البرز و شمال غرب کشور بارش برف را به دنبال داشته باشد.

شدت بارش در استانهای غربی، جنوب غربی و جنوبی خواهد بود و پیش بینی می شود این سامانه اواخر دوشنبه از شرق کشور خارج شود.

براساس این گزارش وضعیت جوی کشور امروز شنبه اول فروردین ۱۳۹۴ در استانهای مختلف به شرح زیر پیش بینی می شود :

بارش برف و باران در جنوب آذربایجان غربی، و بارش باران در غرب کردستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، یزد، کرمان، اصفهان، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، رگبار و رعد وبرق در بوشهر، خوزستان.

همچنین روز یکشنبه دوم فروردین ، بارش باران و برف در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، گیلان، و بارش باران درکردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، لرستان، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، زنجان، قزوین، البرز، تهران، یزد، کرمان، اصفهان، خراسان رضوی و بارش باران گاهی با رگبار و رعد وبرق در بوشهر، خوزستان و ایلام.

علاوه براین روز دوشنبه سوم فروردین ، بارش باران در مازندران، گلستان، خراسان رضوی و در ارتفاعات البرز بارش به شکل برف خواهد بود.

این سازمان به هموطنان توصیه کرد: بویژه برای تردد در مسیرهای کوهستانی و گردنه ها و اقامت در حاشیه رودخانه ها، تدابیر لازم اتخاذ شود تا ضمن حفظ ایمنی از آسیبهای احتمالی جلوگیری شود.

منتشر شده در :2015/03/21 - 12:03|شناسه خبر: 6476 591 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه